Adfox registracia

Adfox registracia

Poslaťod vlado v Sob, 20. Dec 2008, 17:04

Ma niekto skusenosti s registrovanim u adfoxu ? Rad by som ho vyskusal, registroval som sa tam asi 3 tyzdne do zadu a nic ziadna odozva. Tak som to skusal znova. Vsetko standardne vypnim. Moze tym ze u nich nechcu zaradit moju stranku ? Ale aspon slusna odpoved na email by sa hodila nie ?
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Re: Adfox registracia

Poslaťod okuin v Ned, 21. Dec 2008, 00:04

Hm, adfox som este nevyuzil, ale co spominas, je naozaj divne, urcite by ti malo nieco prijist. Ked tak im skus jednoducho zavolat..
okuin

Poslaťod vlado v Ned, 21. Dec 2008, 00:51

okuin Napísal:Hm, adfox som este nevyuzil, ale co spominas, je naozaj divne, urcite by ti malo nieco prijist. Ked tak im skus jednoducho zavolat..

uz mi od nich prisiel mail aspon ze ma zaradili niekam s nejakym poradovym cislom... este pockam, aj ked viem ze adfox nema nejak extra zvlast dobre podmienky
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

Poslaťod okuin v Ned, 21. Dec 2008, 16:29

No to by sa mi osobne moc nepacilo, mam rad osobnejsi pristup, respektive dlhe cakanie na odpoved by ma uplne odradilo od spoluprace..
okuin

Poslaťod daniels v Štv, 25. Dec 2008, 21:31

ahoj vlado, adfox vyuzivam, ale beriem ho len ako okrajovy doplnok marketingovych aktivit. Ziadne problemy som pri registracii nemal. Registracia - platba a okamzite po nabehnuti prostriedkov som zacal vyuzivat sluzby. Do asi tyzdna mi prisla riadna faktura postou.. S ich flexibilitou som spokojny, resp. nemam vyhrady. Ale ze by ich reklamne sluzby boli nejaky zazrak, to nie..
osobný tréner - osobný tréner online
daniels

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia