AdFox vs Sklik

AdFox vs Sklik

Poslaťod quark v Uto, 06. Apr 2010, 14:23

Ktory z nich je najlepsi pre cesky trh? AdFox alebo Sklik? Alebo je este niekto kto je lepsi ako tieto dva? Hladam takeho ktory ma co najviac a co najvyznamnejsich partnerov a tiez aj takeho s ktorym su dobre skusenosti. V skutocnosti chcem dat PPC reklamu aj pre slovensky aj cesky trh a na Slovensku som sa rozhodol pre Etarget ale neviem ci je mozne u nich si zadat aj ceske stranky a ak aj ano tak zase asi nemaju takych partnerov ktori su vyznamny pre cesky trh ako pri ceskych reklamnych agenturach. Preto som sa rozhodol ze na Slovensku to bude Etarget a v Cesku si neviem rady ktory je najvhodnejsi. Musi to byt c. 1 pre Cesko tak mi prosim poradte.
Vdaka
quark

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: AdFox vs Sklik

Poslaťod sendvo v Str, 07. Apr 2010, 08:11

hmm a preco nepouzivas google adwords? :geek:
etarget funguje aj v cesku - ale neda sa to prepojit slovenske aj ceske konto.. teda uz som etarget davno nepouzil opravte ma ak sa mylim :)
co sa tyka adfoxu tak s tym nemam moc dobre skusenosti - vysoke naklady, maly ctr, ziadne konverzie - kampane boli zamerane na cestovny ruch - ubytovanie v hoteloch, wellness pobyty
odporucil by som ti sklik - je celkom efektivny (dostatok konverzii) a je prehladny (na rozdiel od etargetu).. aj ked praktiky firmy seznam sa mi moc nepacia ale o tom v nejakej inej teme ;)
RC modely, RC autá, RC vrtuľníky - od hračiek po profesionálne modely
Obrázok užívateľa
sendvo

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod medvidek v Pon, 17. Máj 2010, 22:49

Pokud chces inzerovat v cesku tak jedine AdWords a Sklik.

AdFox prakticky nezobrazuje reklamy ve vysledcich vyhledavani. (na centrum.cz nikdo nehleda) 99% prokliku je z obsahove site, kde je kvalita privedenych navstevniku vyrazne nizka.

eTarget v CR take nema prakticky zadne vyhledavani a opet jde prevazne o inzeraty v obsahu jako kontext u clanku, ikdyz velmi spatny.

Jedine Sklik a AdWords jsou ve vyhledavani a nabizi inzeraty uzivatelum, kteří aktivně neco chteji a hledaji. Mimoto opravdu dobre fungují.
http://www.reklama-ppc.cz - Pohled na český trh PPC reklamy.
medvidek

No PageRank information available

Poslaťod Kusi v Pia, 28. Máj 2010, 22:25

etarget a adfoox maju tak mizerny konverzny pomer, ze tam neinzeruj pokial nerobis brainingovu kampan ale chces zarobit.
Teda AdWords, pripadne Sklik v Cesku.
Skúste môj IT Portál a IT fórum
Kusi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod medvidek v Pon, 15. Nov 2010, 13:42

Vzhledem k tomu, ze AdFox konci ke konci roku svou existenci a Centrum.cz od 10/2010 nabizi oficialne AdWords, tak je myslim mozne toto tema uzavrit :)
medvidek

Poslaťod vlčok v Pon, 09. Sep 2013, 14:19

Určite sklik neviem či je to úmyselné ale web ktorému som robil seo som minul cca 500 kč do reklamy a seznam ho bez iných linkov celkom vysoko boostol adsense až tak nie keď si porovnám že seznam je na českom trhu vetší a že v googli je večšia konkurencia pretože keď dáte napriklad slovo paintball do googlu vyhladáva aj cudzokrajné stránky z večším pr .Teda vždy keď idem robiť českú časť trhu tak sa sústredim na vytvorenie linkov v čo najviac katalógoch a dať reklamu na sklik nikdy ma to nesklamalo práveže je to vražedná kombinácia ešte z určitými vecičkami :) Adsense len ak chcete byť aj na slovenskom trhu a ak máte portál viac všeobecný odporúčam etarget ten ma dobrých partnerov.
vlčok

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia