AdWords a zakázané slová

AdWords a zakázané slová

Poslaťod mekelle v Pon, 23. Nov 2009, 00:07

Pekný deň,
mám otázkočku, ktorá sa vám možno bude zdať hlúpa, tak ma prosím neukameňujte:)
Od google mi prišiel kupón na zverejnenie reklamy cez AdWords v hodnote 75 euro. Rád by som tieto prostriedky použil na zverejnenie reklamy na moju stránku o Photoshop Lightroom. Stránka je zameraná výlučne na tipy súvisiace s týmto programom. Ako však spraviť reklamný odkaz, keď samotné slovo Lightroom nemôžem použiť, lebo je chránené copyrightom?
Po vyčerpaní tejto čiastky nepredpokladám pokračovanie inzercie, keďže na stránke nie je žiadna inzercia, ani žiadnym spôsobom nie je určená na generovanie príjmu. Proste len nechcem nechať ten kupón prepadnúť bez využitia.
Ďakujem za zmysluplný tip:)
mekelle

No PageRank information available

Re: AdWords a zakázané slová

Poslaťod Pumbaa v Uto, 05. Mar 2013, 20:15

Teraz len tak tresnem ale každý nápad dobrý, čo takto použiť slangový výraz, napr. "Nauč sa pracovať s lajtrúmom", v dnešnej dobe sa to občas použije ale neviem akú cieľovú skupinu chceš osloviť, takto prihovoriť sa hodí skôr mladším ľuďom :D
Pumbaa

Poslaťod joeiik v Str, 06. Mar 2013, 10:09

co tak naschval nejaky preklep - "Lightroomm" ?
Obrázok užívateľa
joeiik

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Poslaťod Krabatus v Uto, 25. Júl 2017, 06:15

Překlepy mohou pomoci v tom že je na ně minimální nebo žádná konkurence, takže budou velmi levné, ale na druhou stranu je skoro nikdo nehledá, takže návštěvnost bude naprosto minimální.
Obrázok užívateľa
Krabatus

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia