Adwords

Adwords

Poslaťod patrik35 v Pia, 05. Jún 2009, 11:37

Ma niekto skúsenosti s adwords? Ja som to raz skúsil ale reklama sa mi nezobrazovala a to som skusil dať aj cenu za klik 1€.

Jedna firma čo s tym robi mala akciu na mesiac zadarmo, tak som to skusil. Reklama sa mi zobrazovala pritom ceny klikov sa pohybovali len od 0.04 do 0.17€ zaležalo od kluč.slova. Akcia sa mi skončila a teraz pytajú 200€
na pol roka plus 200€ na môj účet.

Preto by som to chcel skúsiť ešte raz sam, ale myslim si že sa mi asi nebudú zobrazovať, kedže je až tolko firiem čo ponukaju adwords.
patrik35

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: Adwords

Poslaťod matje okrob v Pia, 05. Jún 2009, 14:10

patrik35 Napísal:Ma niekto skúsenosti s adwords? Ja som to raz skúsil ale reklama sa mi nezobrazovala a to som skusil dať aj cenu za klik 1€.

Jedna firma čo s tym robi mala akciu na mesiac zadarmo, tak som to skusil. Reklama sa mi zobrazovala pritom ceny klikov sa pohybovali len od 0.04 do 0.17€ zaležalo od kluč.slova. Akcia sa mi skončila a teraz pytajú 200€
na pol roka plus 200€ na môj účet.

Preto by som to chcel skúsiť ešte raz sam, ale myslim si že sa mi asi nebudú zobrazovať, kedže je až tolko firiem čo ponukaju adwords.

To, že sa ti reklama nezobrazovala môže mať rôzne príčniy, napr. nesprávne geografické alebo jazykové cielenie. Ak sa chceš s adwords patlať naozaj sám (čo neodporúčam, pretože nesprávnym nastavením kampaní sa dá jednoducho a zbytočne prichádzať o peniaze), rozhodne si naštuduj Help k adwords a výrazne ti určite pomôže http://vyhledavace.info/poradna/3_0.html.
matje okrob

Poslaťod vlado v Pia, 05. Jún 2009, 16:32

V tomto pripade naozaj plati 2x meraj a 1x strihaj. Proste si tematiku dopodrobna nastuduj a over (mozno kontaktuj znamych, ktory adwords vyuzili), ak teda nechces platit za sluzby firiem, ktore sa tym zaoberaju.
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod patrik35 v Ned, 07. Jún 2009, 13:38

Asi si spravim kurz na adwords za 100€ to bude asi najlepsie, ako platit nejake firmy. ;)
patrik35

Poslaťod shaggy v Ned, 07. Jún 2009, 17:55

Súhlasím, firma by z teba tých 100€ ťahala oveľa dlhšie ako ten kurz. Myslíš si, že pracovníci tých firmách majú za sebou takýto kurz a sú z nich experti? Tam ti maximálne vysvetlia ako urobiť novú reklamnú kampaň, ako pridať kľúčové slová, ako im nastaviť cenu a to je všetko.
Ale tá najdôležitejšia práca spočíva v správnom výbere kľúčových slov, analýze ich úspešnosti a pod. A to ťa na tom školení určite nenaučia ;)
Obrázok užívateľa
shaggy

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod davenger v Str, 24. Jún 2009, 13:39

shaggy Napísal:Súhlasím, firma by z teba tých 100€ ťahala oveľa dlhšie ako ten kurz. Myslíš si, že pracovníci tých firmách majú za sebou takýto kurz a sú z nich experti? Tam ti maximálne vysvetlia ako urobiť novú reklamnú kampaň, ako pridať kľúčové slová, ako im nastaviť cenu a to je všetko.
Ale tá najdôležitejšia práca spočíva v správnom výbere kľúčových slov, analýze ich úspešnosti a pod. A to ťa na tom školení určite nenaučia ;)

100% súhlas ... najdôležitejšie sú tak či tak skúsenosti a tie sa dajú získať iba časom ... školenie je ale asi celkom dobrý základ :)
Obrázok užívateľa
davenger

Poslaťod patrik35 v Ned, 19. Júl 2009, 19:30

Tak som rad ze som sa rozhodol pre skolenie a oplatilo sa! Sice reklama sa mi zacala zobrazovať az po 2 tyzdnoch ale to kvoli kontrole.
patrik35

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia