ako najlepsie redirectovat (301)

ako najlepsie redirectovat (301)

Poslaťod max-m v Pia, 01. Okt 2010, 15:37

caute,
mam takuto otazku: klient ma sluzbu predaj aut a ma odkupenu domenu http://www.predaj--aut.sk a taktiez ma odkupenu domenu http://www.nazov--firmy.sk (neobsahuje klucove slova). Otazka je, kde umiestnit hlavny obsah a ktoru domenu potom redirectovat (301) a ako co najviac a najlepsie vytazit z takejto situacie.

DIK za tipy ;)
Obrázok užívateľa
max-m

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: ako najlepsie redirectovat (301)

Poslaťod vlado v Sob, 02. Okt 2010, 05:13

Domeny s dvoma pomlckami? fuha, to je na mna silne kafe :)
Moj nazor - pokial si zaklada na znacke svojej firmy tak by som zvolil nieco v style Auta-Ferko.sk (pomlckovu aj bezpomlckovu verziu), ak si nezaklada na brande tak ten Predaj--Aut.sk - ale 2 pomlcky? Ved to je kentus...
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod max-m v Sob, 02. Okt 2010, 07:22

dik za tip vlado.

k tym 2 pomlckam: hmmm, ze by to bol umysel aby si sa niekto po odkliku z tejto temy nedostal na realne fungujucu stranku, ktora s temou nesuvisi? ;)
Obrázok užívateľa
max-m

Poslaťod vlado v Sob, 02. Okt 2010, 15:39

max-m Napísal:dik za tip vlado.

k tym 2 pomlckam: hmmm, ze by to bol umysel aby si sa niekto po odkliku z tejto temy nedostal na realne fungujucu stranku, ktora s temou nesuvisi? ;)

ok sorry, ale vyznelo to tak
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod hrki v Ned, 10. Okt 2010, 22:01

zalezi to na tom nakolko si chce zakladat na znacke. pokial podnika skor na lokalnej urovni (ak ma napr. autobazar pravdepodobne to bdue skor lokalny charakter), tam by som volil skor ako hlavnu domenu s nazvom bazara napr. a samozrejme naslednu propagaciu aj na lokal weboch + mozno nejake tie platene pozicie v najsilnejsich katalogoch.

otazne je ci je ta domena ktoru mas aj s klucovym slovom tak dobra aby prinasala nejakych uzivatelov. pokial na nej bude len redirect, google nema dovod davat ju do indexu a prakticky jediny sposob ako sa na nu moze niekto dostat bude ak uzivatel zada priamo jej adresu. cize ak naozaj nieje lukrativna nazvom tak by som sa s nou zbytocne nezaoberal.
Obrázok užívateľa
hrki

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Poslaťod max-m v Pon, 11. Okt 2010, 13:26

hrki Napísal:zalezi to na tom nakolko si chce zakladat na znacke. pokial podnika skor na lokalnej urovni (ak ma napr. autobazar pravdepodobne to bdue skor lokalny charakter), tam by som volil skor ako hlavnu domenu s nazvom bazara napr. a samozrejme naslednu propagaciu aj na lokal weboch + mozno nejake tie platene pozicie v najsilnejsich katalogoch.

otazne je ci je ta domena ktoru mas aj s klucovym slovom tak dobra aby prinasala nejakych uzivatelov. pokial na nej bude len redirect, google nema dovod davat ju do indexu a prakticky jediny sposob ako sa na nu moze niekto dostat bude ak uzivatel zada priamo jej adresu. cize ak naozaj nieje lukrativna nazvom tak by som sa s nou zbytocne nezaoberal.

domena, ktoru ma klient odkupenu je velmi lukrativna.

Priklad klient napr. ten autobazar ma nazov firmy napr. Smajlik a ma odkupene domeny http://www.smajlik.sk, http://www.auto-bazar.sk a http://www.autobazar.sk (je to len priklad) a posobenie je celostatne. Ktore domeny pomocou PHP 301 redirectovat na ktoru?

Klient si v podstate aj zaklada na brande, no na klucove slovo "autobazar" chce vytazit co najviac, kedze ma lukrativnu domenu (je mi jasne, ze na to vplyva aj mnozstvo inych faktorov ale idem mi len o pohlad na domeny a 301).

DIK.
Obrázok užívateľa
max-m

Poslaťod hrki v Pon, 11. Okt 2010, 13:45

pokial chce budovat silnu znacku tak skor spravit web na domene v ktorej je jej nazov a ostatne lukrativne domeny presmerovat priamo na nu cez 301.
Obrázok užívateľa
hrki

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia