Ako rozbehnut inzertny portal

Ako rozbehnut inzertny portal

Poslaťod Creator13 v Ned, 22. Apr 2012, 13:55

Zaujimalo by ma akym sposobom rozbehnut uplne novy inzertny portal. Ako prinutit uzivatelov pridat inzerat, ak na danom webe nie su dane inzeraty? Mate nejake navrhy na zaciatok?
Creator13

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: Ako rozbehnut inzertny portal

Poslaťod elektrobazar v Sob, 17. Nov 2012, 15:28

no ja prevadzkujem portal http://www.elektro-bazar.sk/vsetky_inzeraty mam ho asi 2mesiace,ale stale sa tam nieco vylepsuje a doplna.No a k tomu ako rozbehnut portal je dost tazko odpovedat aj ja by som to chcel vediet,momentalne mam priemere 2 inzeraty za den :) a navstevnost okolo 150 ludi denne,ale stale je to malo.Pracujeme na tom
elektrobazar

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod jeriko7 v Uto, 29. Okt 2013, 16:39

Som pracoval pre nemenovany inzertny portal vo vacsom statu a musim povedat ze to je neustaly vyvoj ..... hlavne ze musis konkurovat specializovanym strankam cisto podsekciou. Dajme tomu ked mas auto moto sekciu tak vlastne konkurujes autobazar/dot/eu... takze je to multi SEO :o
jeriko7

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod Zoznam.net v Str, 30. Okt 2013, 15:09

Vezmi si len taký bazar.sk top doména, reklama v printoch, TV, kine, offline reklama, PPC, reklama na vlastných portáloch (azet, autobazar, pokec, aktuality) preinvestovaných státisíce € a stále nevie dobehnúť Bazoš.

Jediná cesta je viesť komunitnú stránku zameranú na jeden segment a obohatiť ju o inzerciu.
Zoznam.net

No PageRank information available

Poslaťod ujolukas v Uto, 08. Nov 2016, 21:30

No mozno si uz zistil ze je to narocne...ak este nie, tak si bud isty ze to tak je :D
Ono problem je, ze ty nepotrebujes len ziskat inzerentov a relevantne inzeraty, ale aj zaujemcov, ktori reaguju na inzeraty...a ten problem je, ze to vsetko potrebujes v tom istom case. Preto tam treba sikovny napad, v niecom sa odlisit..a urcite aj financie na marketing.
Bez marketingu to nejde..mozes mat akukolvek kvalitnu webku ale pokial ludia o tom nevedia, tak je to cele zbytocne. A to, aby to ludia vedeli uz nie je take lahke ako ked bolo pred 10 rokmi. Teraz, kedze vytvorenie webu nevyzaduje velku investiciu, je tisicky webov a 100vky inzercii a bazarov na slovenskom, prip. ceskom trhu. A ked si vsimnes tak uspesne su z toho len par...
Mam kamarata, ktory pracuje pre http://www.tubazar.sk a povedal, ze je to extremne narocne a vyzaduje kopec aktivit...od mazania inzeratov, registrovania na weboch, socialne media, vyhladavanie spoluprace, budovanie znacky, SEO, technicke zabezpecenie a zdokonalovanie a ine...uvidime, ako na nich zareaguje trh.
Mna momentalne zaujima ten ww.letgo.sk. ocividne sa zamerali na appku a vyzera, ze to bol dobry tah.

Cize suma sumarum by som to zhrnul tak, ze ked nemas na to gule, radsej investuj cas a peniaze do niecoho ineho.
ujolukas

No PageRank information available

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia