Bezplatná SEO analýza Vašej web stránky!

Bezplatná SEO analýza Vašej web stránky!

Poslaťod Katuska v Uto, 25. Aug 2015, 08:39

Začali sme!
S radosťou Vám oznamujeme, že sme spustili bezplatný SEO analyzačný nástroj https://seoceros.com/sk/optimalizacia-vyhladavania, ktorý bol vyvinutý preto, aby našiel všetky chyby Vašej web stránky. Neváhajte, pozrite si prečo Vaša web stránka nemá také umiestnenia aké by ste si želali, prečo sa Vaša web stránky nenachádza na 1. strane vo vyhľadávači! Analyzujte Vašu web stránku bezplatne a zistite hlavné dôvody prečo nemá Vaša web stránka viac návštevníkov! V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich SEO expertov!
Katuska

No PageRank information available

Re: Bezplatná SEO analýza Vašej web stránky!

Poslaťod Pavol Navratil v Uto, 25. Aug 2015, 08:47

Koľko odkazov potrebujete z tohoto fóra? Nestačí jeden post?
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Katuska v Str, 26. Aug 2015, 07:30

Milý Pavol,
našim cieľom je dostať sa do povedomia čo najširšej verejnosti. Našou bezplatnou aplikáciou si každý môže analyzovať svoju web stránku a nastaviť si tak, aby bola čo najúspešnejšia vo vyhľadávačoch. Prajeme Vám pekný deň,
Vaši SEO-EXPERTI
Katuska

No PageRank information available

Poslaťod Pavol Navratil v Str, 26. Aug 2015, 09:02

Drahá Katuška, váš cieľ sa míňa účelu. Ako ovládate SEO keď toto neviete? Aspoň urobte iný text a iný názov pre nadpis a hlavne to nedávajte na jedno a to samé fórum niekoľko krát!
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Slyvka v Štv, 27. Aug 2015, 13:57

Máte pravdu, ďakujeme za upozornenie. Kolegyňa ma zastupovala počas dovolenky a urobila chybu, ktorú samozrejme opravíme.
Slyvka

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia