Databáza uživateľov (emaily)

Databáza uživateľov (emaily)

Poslaťod shamles v Štv, 29. Mar 2012, 12:21

Všetci vieme aké ťažké je udržať sa v konkurenčnom boji o zákazníka/užívateľa na internete.
Aj keď vieme, že naše služby sú omnoho lepšie či lacnejšie ako u konkurencii, zákazníci sa nehrnú!
Je to práve tým že ludia o Vás nemajú ani tušenie že existujete.
Napraviť to samozrejme v prvom rade môžete registráciou stránky do rôznych: Katalógov/PR článkov/Fór, neskôr nejakú platenú reklamu na eTarget alebo Google AdWords..

No ja Vám však ponúkam ďaľšiu možnosť propagácie vašej stránky.

Ponúkam vám databázu emailov, spolu 200 000 užívateľov. (užívatelia sú len zo slovenska!)
viac na http://www.azet-mail.6f.sk kde nájdete aj ukáźku danej databázy v podobe videa.
Kontakt: shamle@ymail.com

Databáza je zložená z užívateľov portálu azet.sk, emaily sú aktuálne a boli vybraný len uživateľia ktorý boli online, takže úspešnosť, že si užívateľ email prečíta je viac ako 90%.
Nič neskrývam takže po odoslaní emailov všetkým uživateľom sa vám vráti cca 1,4% emailov s tým, že daný uživateľ má plnú emailovú schránku (to predstavuje cca 2800 užívateľov)
Databáza obsahuje aj originálne znenie NICKu uživateľa v prípade, že by ste ho v emaily chceli osloviť (takže EMAIL: patusqa35@azet.sk má NICK: PaTusQa35)

Možnosť využitia je mnohostranná, ako som už písal zaslaním hromadného emailu (tu vám viem ponúknuť aj script na rozposielanie emailov, ktorý však musíte už nastaviť sami a sú potrebné aspoň základné zručnosti v PHP a MySQL, alebo môžte emaily rozposlať firmou zaoberajúcou sa hromadným mailom, v phpbb dokonca existuje aplikácia na rozposielanie emailov ja som ju však nikdy neskúšal, no a na google dokoncanájdete aj nejaké programy na rozposielanie hromadných emailov vašim užívateľom)
Ďalšou možnosťou je vytvorenie FUN stránky na Facebooku a importovať tieto emaily do pozvánok pre vašu funstránku na facebooku. O rozposlanie pozvánok sa postará už Facebook.
shamles

No PageRank information available

Re: Databáza uživateľov (emaily)

Poslaťod luzbetakp v Štv, 29. Mar 2012, 14:58

Cena?
Vek uzivatelov?
Pohlavie uzovatelov?
Kedy bola zbierany, kedy boli uzivatelia naposledny online?

P.
luzbetakp

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod samarket v Štv, 29. Mar 2012, 21:05

Prosím o doplnenie či máš od všetkých aj súhlas na zasielanie pošty.

Ak nie a niekto na takúto databázu rozpošle obchodnú ponuku, môže mať následne vážne problémy a dostať vysokú pokutu.
Diskutuje s nami o SEO na Facebooku
Obrázok užívateľa
samarket

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod FSP v Pia, 30. Mar 2012, 09:12

Zjem svoj klobúk ak má. Behá kade tade, registruje sa na všetky fóra a všade spamuje s tým istým príspevkom.
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod CelticUnion v Pia, 30. Mar 2012, 19:57

Chlape, ale na to nemáš právo takto narábať s mailovými adresami... len tak som si pozrel tvoje video (http://www.azet-mail.6f.sk/ukazka.html), kde ukazuješ všetky mailové adresy a hádaj čo?? Našiel som tam tú svoju.. nie že by som ten trápny email od azetu využíval, ale keď mi budú chodiť spamy, viem na koho sa mám obrátiť. Byť tebou razom s tým prestanem.

EDIT: a myslím, že nebudem ďaleko od pravdy, ak poviem, že to čo robíš je trestné...
CelticUnion

No PageRank information available

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia