Doména & brand

Doména & brand

Poslaťod MimiWatch v Str, 22. Máj 2013, 11:01

Dobrý deň
chcel by som radu ohľadom domén. Mám eshop s doménou kde je v názve domény brand (značka). Má ranky, históriu, linky, celkom dobré pozície na google, atď. problémom je že značka je na sk menej etablovaná. Podarilo sa mi odchytiť peknú doménu s sk názvom predávaného produktu v mene no nemá históriu, ranky.

Ako to najlepšie využiť?
MimiWatch

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Re: Doména & brand

Poslaťod oijlknhzggzzcd v Str, 22. Máj 2013, 19:48

spraviť tam blog s kontentom, ktorý budú ľudia zdieľať aj zadarmo (fb) a využiť na podporu predaja (recenzie na produkt s linkom na tvoj tovar v eshope).
oijlknhzggzzcd

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Poslaťod MimiWatch v Str, 22. Máj 2013, 20:02

oijlknhzggzzcd Napísal:spraviť tam blog s kontentom, ktorý budú ľudia zdieľať aj zadarmo (fb) a využiť na podporu predaja (recenzie na produkt s linkom na tvoj tovar v eshope).

Blog už máme, rozmýšľal som nad minisites ale ako som trocha googlil veľký prínos to nemá....alebo áno?
MimiWatch

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod oijlknhzggzzcd v Štv, 23. Máj 2013, 19:59

a čo máš na tom blogu? ja by som spravil recenzie produktov, neviem čo tam predávaš, či je to možné, napríklad krátke videá na sposob "prvý dojem" že tovar vytiahneš z krabice, rozbalíš, ohmatáš, spustíš, poukazuješ čo má za featúrky a podobne, porovnáš s konkurenciou, vypichneš klady, k tomu nejaký odstavec textu a zdielať to na fb.
oijlknhzggzzcd

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia