domena ssd.sk

domena ssd.sk

Poslaťod lorinc v Pia, 08. Dec 2017, 14:25

Dobry den,
mam na predaj domenu ssd.sk a chcel by som sa opytat na priblyznu cenu ako mam pytat. Uz mam aj nejake ponuky, ale pre objektivnost sem nechcem pisat cenu. Piste najlepsie do spravy
lorinc

No PageRank information available

Re: domena ssd.sk

Poslaťod 112tomas v Sob, 09. Dec 2017, 14:24

pod 1500€ ju nepredávaj !!! pre seriózneho kupcu ktorý ma pre tu doménu využitie ma hodnotu aj viac
112tomas

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod lorinc v Pon, 11. Dec 2017, 10:22

A vies mi poradit, kde takehoto kupcu zohnat? Mna si jeden kupec nasiel sam, ale ponukol mi o vela (nasobne) nizsiu sumu. Su u nas nejake burzy, kiam by som ju mohol dat?
lorinc

Poslaťod 112tomas v Pon, 11. Dec 2017, 15:50

lorinc Napísal:A vies mi poradit, kde takehoto kupcu zohnat? Mna si jeden kupec nasiel sam, ale ponukol mi o vela (nasobne) nizsiu sumu. Su u nas nejake burzy, kiam by som ju mohol dat?

No keď tak uvažujem tak až takú hodnotu ako som napísal nemá pretože je to veľmi špecificka doména a ešte som nevidel že by niekto napr. predával iba SSD disky
ale skus priamo ty osloviť firmy ktoré prevažne predavaju tieto disky alebo hostingove firmy čo prechádzajúcu na SSD
inač ako si získal tu doménu? využil si odchyt alebo bola voľna ?
112tomas

Poslaťod lorinc v Pon, 11. Dec 2017, 17:29

využil si odchyt alebo bola voľna ?

Neviem, ce je odchyt, ale jeden klient ju chcel, tak som pozeral ze nieje uz na nej web a ma za chvilu expirovat a hned prvy den ako sa dala kupit, tak som ju kupil.
lorinc

Poslaťod 112tomas v Pon, 11. Dec 2017, 18:41

lorinc Napísal:
využil si odchyt alebo bola voľna ?

Neviem, ce je odchyt, ale jeden klient ju chcel, tak som pozeral ze nieje uz na nej web a ma za chvilu expirovat a hned prvy den ako sa dala kupit, tak som ju kupil.

To si mal obrovské šťastie lebo aj ja som po nej pokukoval a riešil som to rovnako :D
112tomas

Poslaťod lorinc v Pon, 11. Dec 2017, 19:09

112tomas Napísal:To si mal obrovské šťastie lebo aj ja som po nej pokukoval a riešil som to rovnako

To nebvolo len stastie :D Ja som po nej nepokukoval. Ja som na nu striehol a maximalne par hodin po tom co sa uvolnila, uz bola moja. Ale samozrejme to bolo aj stastie. Ale ak by si chcel, je stale na predaj. Mam jedneho kupca ale vyssia ponuka berie. A momentalne som hlboko pod tych 1500.
lorinc

Poslaťod 112tomas v Pon, 11. Dec 2017, 20:29

lorinc Napísal:
112tomas Napísal:To si mal obrovské šťastie lebo aj ja som po nej pokukoval a riešil som to rovnako

To nebvolo len stastie :D Ja som po nej nepokukoval. Ja som na nu striehol a maximalne par hodin po tom co sa uvolnila, uz bola moja. Ale samozrejme to bolo aj stastie. Ale ak by si chcel, je stale na predaj. Mam jedneho kupca ale vyssia ponuka berie. A momentalne som hlboko pod tych 1500.

vďaka ale pre mňa osobne ma tato doména hodnotu max. 10x registračného poplatku mam dosť iných domen
112tomas

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia