Duplicitny obsah na subdomenach

Duplicitny obsah na subdomenach

Poslaťod lstulajter v Pon, 05. Aug 2013, 00:10

Kvoli roznym aktivitam mam na webe viacere subdomeny. Teraz sa idem orientovat jednym smerom a tak na hlavny web (www) chcem dat obsah, ktory bol doteraz na subdomene, plus cosi navyse. Doterajsi obsah www by som zredukoval na minimum.

Kedze externe odkazy v danej oblasti smeruju prevazne na subdomenu, chcel by som docasne nechat bezat aj tu. Ako bude vnimat Google duplicitny obsah v ramci jednej domeny?

Dakujem.
lstulajter

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Duplicitny obsah na subdomenach

Poslaťod jeriko7 v Pon, 12. Aug 2013, 09:55

Ahoj ak chápem správne / a to nie som si istý/ chceš vytvoriť obsah dvakrát...
Aaaa to je asi hriech smrtelny v očiach gúúglu. Ked chceš migrovat obsah tak si vyber niečo ako odkazuj na original, použi canonical, použi redirect.... niečo z toho ... ale ked budeš vytvarať duplicitu viac si uškodíš.
Pri najhoršom dostaneš penaltu a to môže znamenať aj koniec stránky.

S pozrdavom
JER.i.K.o.
jeriko7

Re: Duplicitny obsah na subdomenach

Poslaťod lstulajter v Uto, 13. Aug 2013, 21:18

Ja ten obsah nerobim 2x, len robim novy web s obsahom, ktory bol doteraz z velkej casti na subdomene. A chcem vediet, co je pre mna mensie zlo, ci zrusenie subdomeny a budovanie pozicii od nuly, alebo docasne ponechanie subdomeny, kym si vybudujem odkazy na novy web. Obsah nebude uplne totozny, ale kedze je to o tom istom, tazko sa vyhnut tomu, aby bol podobny, resp. niektore casti skopirovane.

Presmerovavanie z hlavneho webu na stranky na subdomene, ktoru chcem zrusit, sa mi zda byt dost krkolomne riesenie. Zvlast ked z pohladu SEO je pre mna do buducnosti dolezity obsah www, nie subdomeny.
lstulajter

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia