Facebook, firemne stránky a funkcnost zdielania

Facebook, firemne stránky a funkcnost zdielania

Poslaťod pepe843 v Sob, 11. Apr 2015, 10:25

Ahojte, viete mi prosim pomoct s objasnenim stranok z hladiska funkcnosti na facebooku? Nemam s tym velku prax a stale k tomu neviem prist na logiku. Mam vytvorenu stranku, kde je cca 150 ludom, ze sa paci. Mam k tomu nejake otazky:
1. Ak dam na stranku prispevok, tak podla vsetkeho by sa tento prispevok mal zobrazit vsetkym 150 ludom, co oznaclili stranku, ze sa im paci a maju zapnute sledovanie, spravne tomu chapem? V tom pripade mi prosim pomozte objasnit, nakolko som si vytvoril na FB jedno nove konto kvoli sledovaniu obsahu a pod tymto kontom som oznacil, ze sa mi paci dana stranka. Priom niektory prispevok dany na stranku pod tymto kontom vidim a niektore nevidim. Viete mi prosim povedat, podla coho to FB filtruje, co je vidiet a co nie je vidiet?
2. Co znamena pod prispevkom na stranke "Dosah Ludi: 37" Je to to, ze to vidi zo vsetkych ludi, co oznacili, ze sa im paci stranka 37 ludi? Ak ano, tak podla coho FB filtruje, kto to vidi? A ako sa da zabezpecit zvysenie dosahu ludi?
3. Kde je mozne najst na stranke zoznam vsetkych ludi, co stranku oznacili, ze sa im paci? Vidim asi len poslednych 10 ludi.
4. Je mozne vytvorit aj hromadne posielanie sprav tymto ludom?
Dakujem.
pepe843

No PageRank information available

Re: Facebook, firemne stránky a funkcnost zdielania

Poslaťod pepe843 v Ned, 12. Apr 2015, 14:27

Nikto....?
pepe843

Re: Facebook, firemne stránky a funkcnost zdielania

Poslaťod alfredsilny v Uto, 29. Dec 2015, 12:44

sorry, neviem :D
alfredsilny

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia