Fungujúci E-shop s domácimi potrebami na predaj

Fungujúci E-shop s domácimi potrebami na predaj

Poslaťod skrupinka v Pia, 02. Sep 2011, 10:18

Na predaj: http://www.skrupinka.sk, http://www.skrupinka.sk/blog
Cena: 8000€
Dôvod: Trvalý odchod do zahraničia
Vznik obchodu: marec 2010

Na predaj je obchod s blogom. Obchod funguje rok a pol a má reálnych zákazníkov a obrat. Spolu s obchodom predávame aj kontakt na dodávateľa/sklad, ktorý bude tovar dodávať aj po odpredaji. Sklad zabezpečuje dovoz tovaru kdekoľvek v rámci SR, takže nie je problém s dodávkou. Na požiadanie poskytneme údaje o návštevnosti, obrate atď.

Obchod predávame pred Vianočnými sviatkami, čo zabezpečí návratnosť časti vložených investícií. Stránka má kvalitne spracované SEO a mnoho tovaru sa zobrazuje v google na popredných stránkach, čo vieme doložiť. Od vzniku obchodu sa návštevnosť a predaje zvyšujú. Zákazníci majú na svojich účtoch vernostné body a pri dobrom marketingu (newsletter, vianocne akcie) je potenciál nárastu obratu.

Obchod má exkluzívnejší taliansky tovar, ktorý nemá na slovenskom internete veľkú konkurenciu, čo zaručuje ako stabilitu zákazníckej základne tak aj stabilitu predajnosti.

V prípade kúpy bude do zmluvy zahrnuté aj právo na exkluzivitu. Pôvodný majiteľ sa zrieka vytvorenia neskoršej konkurencie na tento tovar. Po predaji ostávame v kontakte v prípade riešenia technických a predajných otázok. Taktiež poskytneme kontakt na technického správcu obchodu s ktorým sme spokojní.

Obchod je vhodná finančná investícia, keďže nie je potrebné čakať na "zábeh". Zo dňa na deň budú obrat a komunikácia presmerované na nového majiteľa a pre zákazníkov sa nič nezmení.

Záujemcovia nám môžu písať na info@skrupinka.sk
skrupinka
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia, 02. Sep 2011, 09:39

Re: Fungujúci E-shop s domácimi potrebami na predaj

Poslaťod NBCM v Ned, 06. Nov 2011, 07:09

Dobrý deň,

mám vážny záujem o odkúpenie eshopu, potrebujem bližšie informácie.
kontakt na mňa:
ltoracova@gmail.com
++421 917659200

Ďakujem
NBCM
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Ned, 06. Nov 2011, 06:21


Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron