Hĺbková analýza kľúčových slov

Hĺbková analýza kľúčových slov

Poslaťod quark v Uto, 14. Dec 2010, 14:38

Viete prosím poradiť rôzne materiály či už na webe alebo aj vo forme elektronickej alebo klasickej knihy, kde by som sa dozvedel ako riešiť hĺbkovú analýzu kľúčových slov? Rôzne nástroje, ktoré mi pomôžu pri analýze sú vítané.
Ďakujem
quark

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Hĺbková analýza kľúčových slov

Poslaťod spyros v Uto, 14. Dec 2010, 15:50

Aky vidis rozdiel medzi hlbkovou a normalnou analyzou kw? Na SK projekty viacmenej eTarget, adSense, trochu rozhladu a sedliacky rozum. Ak chyba zakladny rozhlad, tak si precitaj hocijaku knihu o SEO, to Ta uvedie do obrazu. Napr. Art of SEO a zvysok sa naucis online.
spyros

No PageRank information available

Poslaťod Stanley VII v Str, 22. Dec 2010, 21:32

Ja som posledne dni dost vela behal po nete a hladal rozne veci, ktore by mi mohli pri SEO pomoct a natrafil som na tuto stranku, ktora je specializovana na keywords. Navrhuje rozne pomocne vyrazy a podobne, uz si niesom isty ako sa mi to podarilo, ale dostal som od nich aj 67 stranovu pdf knihu "using keywords" na moj mail. Boli tam celkom zaujimave napady ako rozsirit pocet keywords a ako najst vhodne frazy s tym, ze zobrazi aj pocet vyhladavani slov v googli. Samotne vyhladavanie este nemam vyskusane, lebo si to chcem nechat na obdobie po sviatkoch, kedze je tam 7-denny trial. Ale minimalne ta kniha je fajn, vysvetli ako sa da tie keywords najst. Ak by si ju tam nikde nenasiel, tak ti ju teoreticky mozem poslat aj mailom, aj ked najlepsie bude ak si ju tam najdes sam. Myslim ze to bolo za registraciu v mailingliste alebo podobne. Ale su tam aj zaujimave videa.

https://freekeywords.wordtracker.com/
Moje SEO dobrodružstvo prebieha na webe Online Poker Správy
Obrázok užívateľa
Stanley VII

Poslaťod cillol v Uto, 22. Feb 2011, 23:40

Stanley VII Napísal:Ja som posledne dni dost vela behal po nete a hladal rozne veci, ktore by mi mohli pri SEO pomoct a natrafil som na tuto stranku, ktora je specializovana na keywords. Navrhuje rozne pomocne vyrazy a podobne, uz si niesom isty ako sa mi to podarilo, ale dostal som od nich aj 67 stranovu pdf knihu "using keywords" na moj mail. Boli tam celkom zaujimave napady ako rozsirit pocet keywords a ako najst vhodne frazy s tym, ze zobrazi aj pocet vyhladavani slov v googli. Samotne vyhladavanie este nemam vyskusane, lebo si to chcem nechat na obdobie po sviatkoch, kedze je tam 7-denny trial. Ale minimalne ta kniha je fajn, vysvetli ako sa da tie keywords najst. Ak by si ju tam nikde nenasiel, tak ti ju teoreticky mozem poslat aj mailom, aj ked najlepsie bude ak si ju tam najdes sam. Myslim ze to bolo za registraciu v mailingliste alebo podobne. Ale su tam aj zaujimave videa.

https://freekeywords.wordtracker.com/

ako moc je wordtracker pouzitelny pre slovenske vyrazy?
rad by som vedel ake databazy vyuziva...hmmm
cillol

Poslaťod tybi v Ned, 03. Júl 2011, 00:52

cillol Napísal:ako moc je wordtracker pouzitelny pre slovenske vyrazy?
rad by som vedel ake databazy vyuziva...hmmm

Neviem, aké databázy využíva, ale pre slovenský trh nie je použiteľný.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod Pavel Ungr v Ned, 08. Júl 2012, 12:14

Ultimativní článek, který musí znát každý SEO konzultant http://vyhledavace.info/clanky/246/klas ... ovych-slov
Jsem SEO konzultant. Tweetuju nejen o SEO jako @pavelungr.
Obrázok užívateľa
Pavel Ungr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Späť na Nástroje pre SEM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia