h1 seo test

h1 seo test

Poslaťod sendvo v Pia, 16. Júl 2010, 12:59

ahojte

nahodou som natrafil na facebookovskej stranke H1 na zopar testov.. http://www.facebook.com/hajednicka#!/ha ... 6009294086

kolko mate napr v seo kvize? :) http://kvizy.h1.cz/seo-kviz/
ja som ziskal 51/69 :P
RC modely, RC autá, RC vrtuľníky - od hračiek po profesionálne modely
Obrázok užívateľa
sendvo

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: h1 seo test

Poslaťod Stanley VII v Str, 22. Dec 2010, 17:47

No, ja mám teda čo doháňať. Ale so Seo zatiaľ iba začínam. Získal som 40/67 ale o niektorých veciach som nemal ani tušenia a boli to čisté tipy. Snažím sa veľa na nete čítať o seo a kúpil som si na Vianoce 333 tipu a triku pro Seo. Uz sa na tu knizku tesim a dufam, ze po jej precitani budem mat pri podobnom testovani aspon 60 :)
Moje SEO dobrodružstvo prebieha na webe Online Poker Správy
Obrázok užívateľa
Stanley VII

No PageRank information available

Poslaťod FSP v Str, 22. Dec 2010, 22:01

Ja som získal 44/67 a to sa považujem za SEO laika, ale ten kvíz má zrejme problém si zapamätať na čo som klikol, našiel som minimálne dve otázky, s mojou označenou správnou odpoveďou ale výsledok mi aj tak označilo za nesprávny. A to som ešte len v polovici.
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod Stanley VII v Štv, 23. Dec 2010, 17:49

To najprv pomýlilo aj mňa, ale keď pozeráš výsledky, niesú označené tvoje odpovede, ale SPRÁVNE ODPOVEDE. Takže aj keď je pri nejakom bode tvoja odpoveď označená ako nesprávna, zvýraznená je tá správna a nie tá, na ktorú si klikol. Zozačiatku to aj mňa miatlo, lebo ako laik som tiež niektoré veci len tipoval a odpoveď som si nepamätal :D
Moje SEO dobrodružstvo prebieha na webe Online Poker Správy
Obrázok užívateľa
Stanley VII

No PageRank information available

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia