Hľadám copywriterku - oblasť MÓDA

Hľadám copywriterku - oblasť MÓDA

Poslaťod Corvus v Pia, 17. Júl 2015, 11:51

Hľadám spoľahlivé dievča/ženu-študentku (?) ktorej vášeň je móda, má pre ňu cit a ktorá vie zároveň o nej aj písať. Bolo by fajn, ak by si sledovala aj zahraničné blogy a vedela inšpiráciu čerpať aj zo zahraničia. Chcel by som, aby si aktívne dávala návrhy na témy článkov z danej problematiky a tak sa spoločne podieľala na tvorbe online portálu. Zaujímajú ma rady, tipy, triky, čo sa k čomu hodí a nehodí. Články o jednotlivých tipoch oblečenia,textíliách, o módnych štýloch,módnych prvkoch,doplnkoch prípadne, ak by si vedela zostaviť nejaký outfit z danej ponuky oblečenia. Ak máš portfólio článkov,tak to poteší, ak nemáš, tak by bolo fajn, ak by si bola ochotná niečo na skúšku vytvoriť. Ak by si mala záujem o dané písanie, napíš mi na mail rendersurvey@gmail.com .Rád ti odpoviem na Tvoje prípadné otázky. Taktiež mi napíš tvoju predstavu ceny za 1 NS textu, prípadne hocičo o Tebe, čo by ma mohlo zaujímať.
Ak Vás trápi IMPOTENCIA, tak tento internetový portál je to miesto na internete, ktoré hľadáte.
Corvus

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia