Hľadám spolupracovníka/spolupracovníčku

Hľadám spolupracovníka/spolupracovníčku

Poslaťod Abee v Uto, 10. Sep 2013, 19:13

Prajem všetkým krásny večer,

už dlhší čas premýšľam, že vytvorením niečo, niečo staro nového čo dokáže spraviť u ľudí veľký dojem. Lenže tých nápadov je strašne veľa, veď každí to pozná. Nie je jednoduché vymyslieť alebo spraviť pre ľudí dojem. Taktiež pokiaľ sa človek snaží spraviť niečo veľké, tak potrebuje na to spolupracovníka/spolupracovníčku, pretože samému to ide horšie a kvalita tam klesá. Áno, sám hľadám spolupracovníka/spolupracovníčku, ktorý by bol ochotný/á spolupracovať a ukázať druhým najavo, že to čo robí, to ho baví. Nad dlhým premýšľaním ma napadlo spraviť a poskytnúť pre ľudí aktualizované archívy seriálov, filmov alebo pesničiek. Viem, že tieto stránky už určite existujú, ale niektoré stránky sú spoplatnené. Taktiež som ochotný spolupracovať aj na inom projekte nemusí sa týkať tohto. Pokiaľ máš záujem spolupracovať, ozvi sa do nižšie uvedeného kontaktu.

Vedieť programovať nie je nutné, ale je privítané.

Pokiaľ máš záujem, ozvi sa mi do komentára alebo na e-mail : Ariosgmko@gmail.com

Prajem krásny večer!
Abee

No PageRank information available

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia