Hodnotenie webu Nonstopfit.sk

Hodnotenie webu Nonstopfit.sk

Poslaťod woolf v Pia, 05. Jún 2015, 02:04

Ahojte. Do tohto projektu som sa pustil nedávno. Stránka bola spustená 07.05 2015, pričom predtým bol web cielený len na určitú skupinu ľudí (parkour, freerun) na hostingu zdarma. Cieľovú skupinu som rozšíril a kúpil doménu a hosting. Chcem vedieť čo vylepšiť, čím by sa dal web obohatiť a iné. Veľmi pekne ďakujem za vaše pripomienky, konštruktívnu kritiku a názory.

LINK: http://nonstopfit.sk/
woolf

No PageRank information available

Re: Hodnotenie webu Nonstopfit.sk

Poslaťod Pavol Navratil v Pia, 05. Jún 2015, 09:21

Najväčšou chybou je keď tvorca webu tvorí šablónu html5 podľa pamäti zo zastaralých skúseností. Kupríkladu: html5 a to platí pre všetky príkazové tágy sa ukončujú bez "nette zápisov" čiže takto "> a nie ako u vás " /> pre tých čo nerozumejú tak bez lomítok a medzerníkov.

Dizajnovo je stránka príjemná na pohľad no samozrejme dostáva zabrať keďže obsah hlavného webu (index) má 2,7 MB a teda vstup trvá 4 sekundy. Nemusel by, keby ste sa postaral o to aby to množstvo css štýlov a aj javascripty boli v jednom súbore a tiež keby ste povyhadzoval v nich zápisy ktoré tento web vôbec nevyužíva. Rýchlosť samozrejme ovplyvňuje aj ten fakt že na hlavnom webe je link s error 500 pre jedno presmerovanie a 7 connection error. Nuž a hádam (nechcem vás uraziť) ale meta itemprop sa zatvárajú do<div itemscope itemtype="http://schema.org/xxxxxx> a zvyčajne sú na jednom mieste niekde pred footrom ale ak chcete skúste celý ten povel zavrieť do div po celom zdroji kde to potrebujete. Keďže html lang="sk-SK" tak by to malo na webe byť slovenské a výrazy ako: NEWSLETTER a Enter your email, subscribe, home, All Rights Reserved. Copyright © 2015 by nonstopfit.sk by na webe mali byť v slovenskom jazyku. A vôbec, preklik zo stránky na stránku trvá 2 sekundy čo je veľmi veľa a teda neuškodilo by ten htaccess konfigurovat a ponastavovať všetky kešky ktoré sa ponastavovať dajú. Vhodné by bolo pre obrázky zapísať aj veľkosti height a width a to ku každému obrázku. Verím že môj postreh prospel.
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: Hodnotenie webu Nonstopfit.sk

Poslaťod woolf v Pia, 05. Jún 2015, 16:56

Ďakujem veľmi pekne, budem pracovať na odstránení všetkých nedostatkov.
woolf

No PageRank information available

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia