hostdodomu.sk

hostdodomu.sk

Poslaťod indiana v Pia, 30. Máj 2008, 08:26

Tento príspevok nebude mať nič spoločné so SEO ale s hostingom hostdodomu.sk, ktorý za ten čas (mesiac a pol) čo u neho hostujem sa ukazal ako najhorsi
1. do nedávna mali na stranke "livechat" na ktorom som nikdy žiadneho admina nevidel.
2. už od začiatku mi tu akosi viazla komunikácia o tom čo som zaplatil a čo nie.
3. odmietli mi zrušiť hosting a vratiť peniaze, pretoze nevideli dovôd. Ja som ich mal kopu.
4. 2 týždenna "skúšobna" lehota ... neregistrujú adresu .com pokiaľ nezaplatíte.
5. CMS mám wordpress. Nejde mi tam uploadovať obrázky, média, dokonca aj htacess som si musel urobiť sám (wp to dokáže urobiť automaticky). Konateľ prisľúbil pomoc ... neozval sa a vyzerá to ako keby som ten problem mal len ja.
6. platím si za 5 gb, v administracii však 2gb priestoru neviem nájsť ...
7. vcera som sa dostal na titulku vybrali.sme :D Dnes mi nejde blog :!: . Trafic som ani z dialky neprekrocil. Nejde o výpadok. Ostatne hosťujúce stranky idú vrátane mojej administrácie. Z google andalytics neprišli žiadne dáta a SAMOZREJME stránka na titulke vybrali.sme. ktora je nefunkčná - vyvodte si dôsledky.
8. niečo mi na tom hostingu riadne smrdi ..., a je najhorsí s akym som sa stretol. A to som si myslel ze admini ktori maju v praci bordel na stole sú najhorši. Ale ich hosting aspoň nerobil také problémy ako hostdodomu.

Hostuje niekto na hostdodomu.sk ? Mate nejake skusenosti s tym ako "riešia" problemy ? lebo mne už došla trpezlivosť.

Som z nich unavený

update - blog uz ide - vypadok asi tak od 7 do 9. Lady sa pohli az ked som napisal mail, ze mi nejde stranka. Odpoved - "co znamena nefunguje ?"
"With mobility comes freedom and progress." - Bill Ford
http://www.budystudio.com | http://www.drivel.sk
Obrázok užívateľa
indiana

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: hostdodomu.sk

Poslaťod okuin v Pia, 30. Máj 2008, 10:37

Ja len taku otazku, je to stranka v slovencine? Alebo mas nejaky konkretny dovod, preco si si vybral ich respektive slovensky hosting? Ked mozem poradit, tak ja mam webhostingbuzz.com, spomenuty je aj na stranke, co som pisal v prispevku pred tvojim, a nemam ziadne problemy.. Ale so slovenskymi hostingami nemam ziadnu skusenost, takze fakt neviem.
okuin

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod shaggy v Pia, 30. Máj 2008, 13:49

Hostujem tam jednu stránku. Najprv sa vyjadrím k jednému tvojmu bodu:
5. myslím, že toto je závislé predovšetkým od nastavení servera, netuším ako je to s vytváraním htaccess priamo cez wp, ale veľa operácií so súbormi býva blokovaných (aj na iných hostingoch).

Ostatné... musím uznať, že komunikácia je naozaj veľmi zlá.
Dozvedel som sa o návštevníkoch z Čiech, Holandska (alebo Dánska, už neviem presne) a aj o Slovákoch, ktorí majú problém sa dostať na moju stránku. Proste sa im nezobrazí žiadna stránka, ktorá patrí pod hostdodomu.sk (ale ostatné z yegon-u áno, keďže hostdodomu je viacmenej iba ich reseller).
Najviac som sa pobavil, keď odo mňa žiadali IP adresy ľudí, ktorým nejde moja stránka. Viete si predstaviť, keď vám niekto na nejakom fóre napíše, že mu nejde vaša stránka a ja mám ešte od neho zisťovať jeho IP adresu... a to platí aj o ľuďoch, ktorí mi to nenapíšu - keďže im neukáže moju stránku, logicky ma nemôžu kontaktovať, lebo kontakt je uvedený na stránok. A netuším, ako získať od nich ich IP adresy :-)

Na druhej strane, priestoru mám toľko, koľko som si zaplatil, aj s trafficom nebol problém (ale u mňa je to naozaj málo).

Jediné výhrady mám ku komunikácií a k tej nedostupnosti. Na druhej strane - tá nedostupnosť je fakt u minimálneho počtu ľudí (teda dúfam, keďže to nemôžem vedieť, ale väčšina sa zatiaľ nesťažovala).
Obrázok užívateľa
shaggy

Poslaťod indiana v Pia, 30. Máj 2008, 14:12

Ano je to moj osobny slovensky blog, wordpressove jadro je anglicke. Kedze zijem na slovensku nechcem sa zatazovat zahranicnym stykom ( bankove prevody ). Ide najme o tu komunikaciu ked nieco nefunguje alebo s niecim mam problem. Napisem mail, krajne zavolam .

Problem s uploadovam obrazkou sa zda byt neriesitelny. Pozeral som si forum a je to nieco ako duch :o , pravdepodbne suvisi z kodom linuxoveho serveru ...???? nik ho nevie vyriesit. Objavy sa raz za 1000 rokov. Za to hostdodomu nevinim. Ale vinim ho za to ze z 50 wp blogov ktore hostuje, stalo sa to len mne. :!: wtf :?:

hostdodomu neoodporucam :!: Rozhodovala u mna cena 1000sk za 5gb. Ale ja uz budem odporcat len websupport.sk O dalsiu 1000 viac ale kvalita mi uz bude stat za to. Navyse som tam s wordpressom este nemal nikdy problem.
Obrázok užívateľa
indiana

Poslaťod voodoo v Uto, 17. Jún 2008, 15:16

indiana Napísal:Tento príspevok nebude mať nič spoločné so SEO ale s hostingom hostdodomu.sk, ktorý za ten čas (mesiac a pol) čo u neho hostujem sa ukazal ako najhorsi
1. do nedávna mali na stranke "livechat" na ktorom som nikdy žiadneho admina nevidel.
2. už od začiatku mi tu akosi viazla komunikácia o tom čo som zaplatil a čo nie.
3. odmietli mi zrušiť hosting a vratiť peniaze, pretoze nevideli dovôd. Ja som ich mal kopu.
4. 2 týždenna "skúšobna" lehota ... neregistrujú adresu .com pokiaľ nezaplatíte.
5. CMS mám wordpress. Nejde mi tam uploadovať obrázky, média, dokonca aj htacess som si musel urobiť sám (wp to dokáže urobiť automaticky). Konateľ prisľúbil pomoc ... neozval sa a vyzerá to ako keby som ten problem mal len ja.
6. platím si za 5 gb, v administracii však 2gb priestoru neviem nájsť ...
7. vcera som sa dostal na titulku vybrali.sme :D Dnes mi nejde blog :!: . Trafic som ani z dialky neprekrocil. Nejde o výpadok. Ostatne hosťujúce stranky idú vrátane mojej administrácie. Z google andalytics neprišli žiadne dáta a SAMOZREJME stránka na titulke vybrali.sme. ktora je nefunkčná - vyvodte si dôsledky.
8. niečo mi na tom hostingu riadne smrdi ..., a je najhorsí s akym som sa stretol. A to som si myslel ze admini ktori maju v praci bordel na stole sú najhorši. Ale ich hosting aspoň nerobil také problémy ako hostdodomu.

Hostuje niekto na hostdodomu.sk ? Mate nejake skusenosti s tym ako "riešia" problemy ? lebo mne už došla trpezlivosť.

Som z nich unavený

update - blog uz ide - vypadok asi tak od 7 do 9. Lady sa pohli az ked som napisal mail, ze mi nejde stranka. Odpoved - "co znamena nefunguje ?"

Zdravim, moje meno je Jan Pavlik a jednal som s panom Budayom ohladom webhostingu Host do domu.

Rad by som reagoval na staznosti pana Budaya.

Pan Buday nepochopil vetu pri objednavke "Domeny .sk sa REGISTRUJU IHNED AUTOMATICKY po objednavke, ostatne domeny je potrebne uhradit", co je samozrejme, vacsina ostat. hostingov nerobi nic bez uhrady, my registrujeme .sk okamzite, kedze nie je potrebne ich uhradzat registratorovi ihned.

Pan Buday uhradil webhosting, no platba od neho prisla bez variabilneho symbolu, preto som ho poziadal, aby uviedol, kedy bola platba realizovana vid. vynatok z textu e-mailovej komunikacie medzi mnou a panom Budayom:

"Andrej Buday adresátom Ján
zobraziť podrobnosti 10. máj

Odpovedať

Dobry den, fakturu som zaplatil 07.05.2008 cez internet banking z mojho uctu 6644970018/**** na vas ucet 2620801457/1100. Ale pravdepodobne som nezadal variabilny a konst. symbol. Zaregistrovali ste moju objednavku ? "

Panovi Budayovi bola nasledne po overeni zaregistrovana domena manualne, naco pan Buday reagoval dna 17. maja poziadavkou o vratenie platby, bol som ochotny mu vratit platbu, no domena uz bola funkcna, tak som panovi Budayovi odpisal, ze nevidim dovod na odstupenie od zmluvy, ako ziadal, kedze administracne rozhranie fungovalo OKAMZITE po objednavke a pri objednavke zakaznik akceptoval VOP, v kt. sa uvadza, ze medzinarodne domeny registrujeme az po prijatej uhrade (ktoru zakaznik realizoval bez VS, cize sa nedala identifikovat).

"Dobry den,

nevidim ziaden dovod k odstupeniu od zmluvy - po objednavke ste mohli okamzite vyuzivat administraciu, Vasa domena predsa funguje od 13.5., co sa da samozrejme overit.

J."

Pan Buday na tuto spravu nereagoval.

Dalej nerozumiem, preco zakaznik uhradil hosting, ked sa mu nepacili sluzby v skusobnej lehote - sluzby si mohol riadne otestovat, "domena", resp. obsah jeho konta bol dostupny na docasnej URL, neviem preco potom vyhadzuje na oci, ze nasa skusobna lehota nefunguje.

Nehnevajte sa, ale Wordpress u nas ma cez sto ludi, nepocul som vazne o ziadnej nutnosti nieco manualne editovat a poziadal by som Vas, aby ste si podobne veci nevymyslali.

Zaznamenal som, ked ste pisali ohladom nedostupnosti, zakaznik pisal, ze "mu nefunguje blog", vazne by som uvital napisat aj o aku domenu ide, pri stovkach zakaznikoch je pracne dohladavat domenu.

Napisali ste, ze Vas blog nefungoval, ale nase ostatne stranky nesli, naco som sa Vas spytal, co znamena "nefunguje blog", Vasa odpoved znela:

"Uz ide. Od 7 do 9, pri zadani adresy nevyhodilo ziadnu chybu v prehliadaci, pricom nezacalo nacitavat stranku. "

Preveril som nedostupnost servera, vsetko bolo v poriadku, nas web ako aj weby klientov fungovali v poriadku, nasa dostupnost k dnesnemu dnu robi 99,4 percenta (nezavisly audit).

J.
Naposledy upravil voodoo dňa Str, 18. Jún 2008, 21:25, celkovo upravené 1
voodoo

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod voodoo v Uto, 17. Jún 2008, 15:20

shaggy Napísal:Hostujem tam jednu stránku. Najprv sa vyjadrím k jednému tvojmu bodu:
5. myslím, že toto je závislé predovšetkým od nastavení servera, netuším ako je to s vytváraním htaccess priamo cez wp, ale veľa operácií so súbormi býva blokovaných (aj na iných hostingoch).

Ostatné... musím uznať, že komunikácia je naozaj veľmi zlá.
Dozvedel som sa o návštevníkoch z Čiech, Holandska (alebo Dánska, už neviem presne) a aj o Slovákoch, ktorí majú problém sa dostať na moju stránku. Proste sa im nezobrazí žiadna stránka, ktorá patrí pod hostdodomu.sk (ale ostatné z yegon-u áno, keďže hostdodomu je viacmenej iba ich reseller).
Najviac som sa pobavil, keď odo mňa žiadali IP adresy ľudí, ktorým nejde moja stránka. Viete si predstaviť, keď vám niekto na nejakom fóre napíše, že mu nejde vaša stránka a ja mám ešte od neho zisťovať jeho IP adresu... a to platí aj o ľuďoch, ktorí mi to nenapíšu - keďže im neukáže moju stránku, logicky ma nemôžu kontaktovať, lebo kontakt je uvedený na stránok. A netuším, ako získať od nich ich IP adresy :-)

Na druhej strane, priestoru mám toľko, koľko som si zaplatil, aj s trafficom nebol problém (ale u mňa je to naozaj málo).

Jediné výhrady mám ku komunikácií a k tej nedostupnosti. Na druhej strane - tá nedostupnosť je fakt u minimálneho počtu ľudí (teda dúfam, keďže to nemôžem vedieť, ale väčšina sa zatiaľ nesťažovala).

Zdravim,

za tento problem sa ospravedlnujem, ale nie je mozne ho inak riesit.

Ci uz budete u Yegonu, Dial Telecomu, VNETU, Bananu, alebo cokolvek, je potrebne zistit, z akej IP adresy pochadzal navstevnik, ktoreho firewall odmietol, Hostdodomu vygeneruje mesacne cez 2 miliony stranok a nie je mozne bez tejto IP adresy dohladat problem.

Ad Yegon: Nie sme ziaden reseller Yegonu.

Je mi jasne, ze to znie mozno trosku usmevne, pytat si od navstevnikov IP adresy, ale ako inak by ste chceli riesit tuto nedostupnost. Mame filter, ktory vyhodnocuje requesty a na zaklade nich pridava IP adresy do Ignore listu. Pokial vsak vieme IP adresu, da sa s tym cosi robit, verte ci neverte, je to pre Vasu bezpecnost.

J.
voodoo

Poslaťod mylan v Uto, 17. Jún 2008, 17:17

voodoo: mne osobne nefunguje žiadna stránka hosťovaná u hostdodomu.sk. IP adresa bám bola zaslaná už viackrát(prostredníctvom práve shaggyho), vždy bez reakcie a ponúknutia riešenia. Stránky nefungujú na celej internátnej sieti, čo je rozsah IP adries zhruba 146.102.*.* (konkrétna súčasná IP adresa: 146.102.49.24). Pritom mi stránky z yegonu fungujú, nejdú mi konrétne stránky hostdodomu. Viem o probléme ešte aj na inej IP adrese, ak zistím, dám vedieť, momentálne nie je známy online.
...
Obrázok užívateľa
mylan

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod voodoo v Uto, 17. Jún 2008, 17:20

mylan Napísal:voodoo: mne osobne nefunguje žiadna stránka hosťovaná u hostdodomu.sk. IP adresa bám bola zaslaná už viackrát(prostredníctvom práve shaggyho), vždy bez reakcie a ponúknutia riešenia. Stránky nefungujú na celej internátnej sieti, čo je rozsah IP adries zhruba 146.102.*.* (konkrétna súčasná IP adresa: 146.102.49.24). Pritom mi stránky z yegonu fungujú, nejdú mi konrétne stránky hostdodomu. Viem o probléme ešte aj na inej IP adrese, ak zistím, dám vedieť, momentálne nie je známy online.

Je znamy jeden problem, kde kombinacia Opera, Win XP nefunguju ziadne stranky od nas.

Skuste poslat este tie IPky, nech sa to moze pozriet, zvacsa ak ide o nejaky intrak alebo cosi podobne, ma cely rozsah ban, ak sa zaznamena nejaky scan alebo nejake ine nepekne aktivity.

Len v tom pripade by zasa nemali ist ani stranky z Yegonu, lebo tento blacklist sa zdiela..

Dakujem
voodoo

Poslaťod mylan v Uto, 17. Jún 2008, 17:27

Používam Operu ako hlavný prehliadač, operačný systém Win Vista. Stránky hostdodomu a ďalšie u vás hosťované mi však nefungujú ani vo Firefoxe, ani v IE, Safari... Ale ako vravím, stránky u yegonu mi fungujú, takže nejaký hromadný blacklist to nie je. Rozsah IP adries som už uviedol, je to 146.102.*.* (Praha). Neskôr ešte dodám danú ďalšiu IP adresu, ak sa teda zjaví známy online.
...
Obrázok užívateľa
mylan

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod indiana v Str, 18. Jún 2008, 08:42

voodoo Napísal:Nehnevajte sa, ale Wordpress u nas ma cez sto ludi, nepocul som vazne o ziadnej nutnosti nieco manualne editovat a poziadal by som Vas, aby ste si podobne veci nevymyslali.

K tomu nemám čo dodať ...
(Ale len minimálne. Všetkých 100 (nepodceňujem ich)(v jednom z emailov ich bolo "snad 50") bežia na starších verziách napr. 2.4 (ktoré sa ťažšie updatujú) a nie na úplne najnovšej 2.5.1, premýšľajte o tom (aká je vaša verzia toho blogu určeného klientom ? (keď v copyrighte uvádzate rok 2003-2006 http://hostdodomu.info/ ))

Panovi Budayovi bola nasledne po overeni zaregistrovana domena manualne, naco pan Buday reagoval dna 17. maja poziadavkou o vratenie platby, bol som ochotny mu vratit platbu, no domena uz bola funkcna, tak som panovi Budayovi odpisal, ze nevidim dovod na odstupenie od zmluvy, ako ziadal, kedze administracne rozhranie fungovalo OKAMZITE po objednavke a pri objednavke zakaznik akceptoval VOP, v kt. sa uvadza, ze medzinarodne domeny registrujeme az po prijatej uhrade (ktoru zakaznik realizoval bez VS, cize sa nedala identifikovat).

"Dobry den,

nevidim ziaden dovod k odstupeniu od zmluvy - po objednavke ste mohli okamzite vyuzivat administraciu, Vasa domena predsa funguje od 13.5., co sa da samozrejme overit.

J."

Ja to vidím tak, že máte problém s komunikáciu so zákazníkom. Bol ste ochotný a predsa napíšete, že to odmietate. Vysvetliť ste to mohli aj v emaily, nie na tomto fóre. Keď som však u vás, tak nech (je to iba na rok).
Aj bez vašej pomoci som si musel pomôcť. Po tom všetkom však nečakajte, že vás niekedy niekedy odporučím.

Dúfam, že keď vás na konci zmluvy bude niekto žiadať o prenos domény ku konkurencii, prebehne to bez probémov.

p.s. zverejňovať súkromnú poštu sa mi nikdy nezdalo morálne.
p.s.s. "Vaše osobné údaje nebudú predané tretím stranám - slúžia len na účely fakturácie." http://www.hostdodomu.sk/objednavka.phtml
p.s.s.s ak chce niekto prispieť korunkou na nový hosting, číslo na môj bankový účet nájde hore
p.s.s.s.s dajte si tučným písmom do objednávkového formulára, že tie zahraničné domény registrujete až po zaplatení.
Obrázok užívateľa
indiana

Poslaťod voodoo v Str, 18. Jún 2008, 11:29

indiana Napísal:
voodoo Napísal:Nehnevajte sa, ale Wordpress u nas ma cez sto ludi, nepocul som vazne o ziadnej nutnosti nieco manualne editovat a poziadal by som Vas, aby ste si podobne veci nevymyslali.

K tomu nemám čo dodať ...
(Ale len minimálne. Všetkých 100 (nepodceňujem ich)(v jednom z emailov ich bolo "snad 50") bežia na starších verziách napr. 2.4 (ktoré sa ťažšie updatujú) a nie na úplne najnovšej 2.5.1, premýšľajte o tom (aká je vaša verzia toho blogu určeného klientom ? (keď v copyrighte uvádzate rok 2003-2006 http://hostdodomu.info/ ))

"Dobry den,

J."

Ja to vidím tak, že máte problém s komunikáciu so zákazníkom. Bol ste ochotný a predsa napíšete, že to odmietate. Vysvetliť ste to mohli aj v emaily, nie na tomto fóre. Keď som však u vás, tak nech (je to iba na rok).
Aj bez vašej pomoci som si musel pomôcť. Po tom všetkom však nečakajte, že vás niekedy niekedy odporučím.

Dúfam, že keď vás na konci zmluvy bude niekto žiadať o prenos domény ku konkurencii, prebehne to bez probémov.

p.s. zverejňovať súkromnú poštu sa mi nikdy nezdalo morálne.
p.s.s. "Vaše osobné údaje nebudú predané tretím stranám - slúžia len na účely fakturácie." http://www.hostdodomu.sk/objednavka.phtml
p.s.s.s ak chce niekto prispieť korunkou na nový hosting, číslo na môj bankový účet nájde hore
p.s.s.s.s dajte si tučným písmom do objednávkového formulára, že tie zahraničné domény registrujete až po zaplatení.

Dobry den,

o akom copyrighte vravite?

Pozrite, mne je to uplne jedno, kedy prejdete ku konkurencii, kludne prejdite aj ihned.

Neviem, preco by sme to mali riesit e-mailom, ked zamerne prekrucate na tomto fore.

Pre mna je to uzavreta zalezitost, no mrzi ma, ze niekto (kto vykona platbu bez VS), sa hneva, ze mu webhosting bol aktivovany o niekolko dni neskor a napise e-mail, v ktorom ziada o vratenie penazi (pricom hosting ma uz aktivny 3 dni) a potom si hlada dalsie vyhrady.

Pozrite, mne je to jedno, pokial nie ste spokojny, napiste, ze ziadate vratenie penazi za zostavajuce obdobie, rad Vam vyhoviem.

Dovidenia.

J.
voodoo

Poslaťod shaggy v Str, 18. Jún 2008, 18:13

indiana - zverejňovanie súkromnej komunikácie bez súhlasu oboch strán je protizákonné, momentálne ti nepoviem presný zákon, ale nedávno som niečo podobné hľadal. Nalož s touto informáciou tak, ako uznáš za vhodné :-)
A úprimne, keby niekto zverejnil moje číslo účtu a ešte by sa oháňal tým, že nezverejňuje osobné informácie tretím osobám... no neviem, to je "silné kafe" aj na mňa.
Ale nech si obraz urobia ostatní...
Obrázok užívateľa
shaggy

Poslaťod Marek Zemko v Str, 30. Júl 2008, 23:34

.
Naposledy upravil Marek Zemko dňa Sob, 17. Jan 2009, 22:12, celkovo upravené 1
Marek Zemko

No PageRank information available

Poslaťod voodoo v Str, 30. Júl 2008, 23:54

Ako poviete pan Zemko, my iba hladame vyhovorky, tak je to.

Cele dni sa len vyhovarame, aby sme zakaznikom nemuseli uhradzat domeny, aby mali nefunkcne domeny a podobne, inu pracovnu napln naozaj nemame.

Ked uz ste Vasu domenu konzultovali s Yegonom, mohli ste sa rovno spytat, preco ked je dana domena uhradena, nebol odvedeny poplatok SK-NICu.

Dakujem.
voodoo

Poslaťod voodoo v Štv, 31. Júl 2008, 00:02

Ale teraz vazne. Je mi luto, ze Vam registrator deaktivoval domenu.

Spracujeme cez 500 domen a Vazne nie je niekedy mozne v pripade, ze aj my uhradime domenu, ustrazit jej funkcnost. Bol som v tom, ze domena je riadne uhradena a bude aj fungovat, problem vznikol medzi systemom na registraciu domen, registratorom a sk-nicom. Stacilo nas znova kontaktovat s tym, ze domena po uhrade stale nie je funkcna a problem by sa vyriesil.

Dakujem i touto cestou za Vase upozornenie, pomohlo to vyriesit nas spolocny problem.

Pekny zbytok vecera.

J.
Prílohy
najmensim.jpg
screenshot
najmensim.jpg (15.15 KB) Zobrazené 3873 krát
voodoo

Poslaťod Marek Zemko v Štv, 31. Júl 2008, 07:27

.
Naposledy upravil Marek Zemko dňa Sob, 17. Jan 2009, 22:13, celkovo upravené 1
Marek Zemko

Poslaťod filko v Štv, 16. Okt 2008, 20:17

Zdravim,

Tak podobny problem zazivam s panom Pavlikom aj ja. TIez po zaplateni mi po 14 dnoch deaktivovali domenu, aj ked som mal zaplatenu a este 2dni pred vyprsanim 14lehoty som pisal panovi Pavlikovi, ze ju bude treba aktivovat aby nezabudol a aby som ja nezazil vypadok domeny. Pan Pavlik odpisal a ze to hned zariadi, no cuduj sa svete domena po 2 dnoch nebola aktivovana a tak som mal, ak sa nemylim 2dnovu "dieru".
To by ma az tak netrapilo, ako ine, ktore uz taham s panom Pavlikom uz takmer pol roka. Ide o to, ze mi stale nedodal fakturu o zaplateni. Ja si svoje naklady potrebujem dat preplatit u zakaznika, no nemozem mu dat fakturu, ktoru nemam. Preto som zacal komunikovat s panom Pavlikom o fakture. Dostal som niekolko vyhovoriek, ktore mozem vymenovat:
1. Vraj mu ich slovenska posta neposielala (niekolko krat!!!)
2. Snazil sa poslat zasielku doporucene no vraj sa mu zasielka vratila.
3. Mal to poslat kurierom, no dodnes som nic nedostal.

Odvtedy co slubil ze to posle kurierom, mi na niekolko emailov neodpovedal, tak som zacal vyvolavat. Sprvu boli obe telefonne cisla odpojene. Zrazu zacalo fungovat mobilne telefonne cislo. Po par tyzdnoch mi konecne niekto dvihol ten telefon, no osoba na druhom konci mi hovori, ze on nie je Pavlik a ze nema nic docinenia s hostdodomu.sk, ze to je niekto uplne iny. Nechce sa mi tolkym "nahodam" verit.
Momentalne planujem ist pravnou cestou a vymahat si fakturu, pripadne vratenie penazi.

Snad tu mi pan Pavlik odpovie skor (ako som sa z diskusie docital), ako cez email.

Pan Pavlik mate poslednu sancu!
filko

Poslaťod voodoo v Ned, 10. Máj 2009, 23:46

Dobry den,

myslim, ze sme tieto problemy vyriesili k spokojnosti - panovi Zemkovi sme dobropisovali celu zaplatenu ciastku a zvolil si webhosting inde.

Faktury sme dodatocne poslali formou e-mailu - faktury v elektronickej forme su podla Zakona o uctovnictve c. 431/2002 zo dna 18. juna 2002, §32 "Preukazatelnost uctovneho zaznamu" pravoplatnym danovym dokladom.

Zaroven sme prijali opatrenia, aby sa podobne situacie neopakovali. Od 07/2008 pouzivame automaticky billing system (predtym manualna fakturacia). Tento system vystavuje po uhrade elektronicky danove doklady - faktury a posiela ich e-mailom priamo zakaznikovi, tymto sme sa vyhli problemom s dorucovanim posty.

Taktiez mame 9 hodin helpdesk na telefone 0944 100 900, pripadne na helpdesk@hostdodomu.sk, kde je vzdy minimalne jeden pracovnik pripraveny riesit Vase problemy.

Taktiez ponukame od 1.5.2009 neobmedzeny traffic do SR nasim klientom a pristup k svojim komplet. zaloham 24 hodin denne formou FTP.

J.P.
voodoo

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia