Hotel - uvodny text + title + klucove slova

Hotel - uvodny text + title + klucove slova

Poslaťod mondzo v Štv, 04. Nov 2010, 15:04

Zdravim,

mam taku dilemu ako ist na prislusnu optimalizaciu uvodnej stranky pre hotelovy komplex.

Stranka ma aj svoje hlavne podstranky:

Ubytovanie
Stravovanie
Wellness
Sluzby
Cennik
atd.

Ide mi vsak o to, ake klucove slova by mali byt rozumne zakomponovane na uvodnu stranku. Neviem, ci idem na to spravne, ale optimalizovat uvodnu stranku na slova "ubytovanie", pripadne "stravovanie" je troska zbytocne, kedze na slovo "ubytovanie" by som sa zameral v sekcii "Ubytovanie", na stravovanie v sekcii "Stravovanie" atd.

Ide mi teda o to, co na uvodnej stranke, aky aj zvolit nadpis h1, aky title atd.
Moja uvaha, ze uvodna stranka by mala byt s putavym textom optimalizovana na nazov hotela, umiestnenie a lokalizaciu hotela. Pripadne velmi strucne info o ubytovani, stravovani atd. s preklikom na prislusne podstranky. Idem na to spravne?
Do title a nadpisu h1 by som asi nedaval: Nazov hotela - ubytovanie, stravovanie, wellness, ale nieco ine? Alebo to tam moze byt? Len tym padom moc title a nadpis nesedi so zbytkom stranky, skor by sa tam hodil asi nejaky Nazov hotela a jeho slogan? Co vy na to, idem na to spravne?
Pri title a nadpise: Nazov hotela - ubytovanie, stravovanie, wellness sa moze stat to, ze clovek hlada napr ubytovanie a zbytocne ho navedie na uvodnu stranku, ked by to malo mozno po spravnosti ist uz priamo na podsekciu Ubytovanie?

Co si o tom myslite?
Vdaka
mondzo

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: Hotel - uvodny text + title + klucove slova

Poslaťod tybi v Pia, 05. Nov 2010, 09:58

mondzo Napísal:Zdravim,

mam taku dilemu ako ist na prislusnu optimalizaciu uvodnej stranky pre hotelovy komplex.

Stranka ma aj svoje hlavne podstranky:

Ubytovanie
Stravovanie
Wellness
Sluzby
Cennik
atd.

Už tu mi napadá, na čo jedna zvláštna stránka pre ubytovanie? Nemôže byť hneď úvodná stránka o ubytovaní?

mondzo Napísal:Ide mi teda o to, co na uvodnej stranke, aky aj zvolit nadpis h1, aky title atd.
Moja uvaha, ze uvodna stranka by mala byt s putavym textom optimalizovana na nazov hotela, umiestnenie a lokalizaciu hotela. Pripadne velmi strucne info o ubytovani, stravovani atd. s preklikom na prislusne podstranky. Idem na to spravne?

Nie, snažil by som sa už na úvodnej stránke ponúknuť čo najviac informácií o ponúkanom ubytovaní. Cieliť výrazy ako "ubytovanie v <lokalita>", "hotel v <lokalita>", apod.

mondzo Napísal:Do title a nadpisu h1 by som asi nedaval: Nazov hotela - ubytovanie, stravovanie, wellness, ale nieco ine? Alebo to tam moze byt? Len tym padom moc title a nadpis nesedi so zbytkom stranky, skor by sa tam hodil asi nejaky Nazov hotela a jeho slogan? Co vy na to, idem na to spravne?

Malo by ti to vyplynúť z rozboru kľúčových slov, ale tipoval by som niečo ako:

Kód: Vybrať všetko
Hotel <názov> - <poprípade prídavné meno - lacné, luxusné, apod.> ubytovanie v <lokalita>

mondzo Napísal:Pri title a nadpise: Nazov hotela - ubytovanie, stravovanie, wellness sa moze stat to, ze clovek hlada napr ubytovanie a zbytocne ho navedie na uvodnu stranku, ked by to malo mozno po spravnosti ist uz priamo na podsekciu Ubytovanie?

V tomto prípade nie (napr. v prípade stravovania je tá logika správna)... predsa ubytovanie je to čo predávaš predovšetkým, na čo to dávať na podstránku a potom riešiť, že vlastne ani nevieš, čo by malo ísť na úvod?
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Re: Hotel - uvodny text + title + klucove slova

Poslaťod mondzo v Pon, 08. Nov 2010, 00:17

Dik, celkom si ma naviedol, s tym ubytovanim je to troska problem, pretoze sama sekcia ubytovanie sa dalej rozvija este na podsekcie, kde je 3- a 4-hviezdickove ubytovanie. Ale fajn, budem sa snazit uvod cielit na hlavny text Ubytovanie, lokalita a vyzdvihnut to najviac TOP pre hotel s tym, ze bud sa samostatne 3*** a 4**** ubytopvanie rozoberie na hlavnej stranke, pripadne sa do textu vhodne zakomponuje link s preklikom uz na prislusne 3 alebo 4 hviezdicky.
mondzo

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia