Ideálne URL, Title, H1 na eshope so športovou výživou

Ideálne URL, Title, H1 na eshope so športovou výživou

Poslaťod nordic v Ned, 25. Mar 2012, 10:56

Ahojte. Potreboval by som vediet nejaku idealnu "šablónu" pri tvorbe title, url a ostatnych veci pre eshop sportovej vyzivy.
Zoberme si priklad KOMPAVA - OMEGA-3 100 kaps

Je spravne v title mat Proteín | Doplnky výživy | OMEGA-3 100 kaps , KOMPAVA, VITAMíNY A MINERáLY
H1 ako KOMPAVA OMEGA-3 100 kaps
A url http://www.infinityobchod.sk/p/361/omega-3-100-kaps-kompava
Ako to spravne nakombinovat aby to bolo silne spojenie ? Pripadne ake ine prvky mame pouzit pri tomto konkretnom produkte ? Samozrejme ze by sme "sablonu" pouzili na vsetkych produktov.
Velmi Vam dakujem za pomoc.
nordic

No PageRank information available

Re: Ideálne URL, Title, H1 na eshope so športovou výživou

Poslaťod dusanpetras v Ned, 25. Mar 2012, 11:03

Odporúčam prečítať si články pána Prokopa, najmä niektoré o klasifikačnej a dimenzionálnej analýze KW. Mňa osobne to teda dosť oslovilo. Už sa ale nepamätám kde presne to bolo, ale tuším vyhledavace.info.
dusanpetras

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod Creator13 v Ned, 25. Mar 2012, 16:51

Moje otazka :

Proteín | Doplnky výživy | OMEGA-3 100 kaps , KOMPAVA, VITAMíNY A MINERáLY

1. Preco protein? Kto hlada produkt Omega 3, tak nebude hladat protein

Ten kto hlada Omega 3, tak pouziva aj vyraz omega 3 mastne kyseliny...takze by som tam zakomponoval ten.. ku kazdemu produktu by som v konecnom dosledku pristupil individualne aj ked sa nastavi urcita sablona....

v tomto pripade by som skor siel do title :

Omega-3 mastné kyseliny - Infinityobchod.sk ...

ale kedze mas skopirovany kompletny obsah z kompavy, tak ti to bude asi uplne jedno aky title zvolis, lebo to tvoju stranku s omega kyselinami asi nezaregistruje. Neprinesies prakticky nic nove, tak pochybujem, ze to niekde pretlacis. Ak pozries sem, tak tu je aspon o nejakych 10 riadkov unikatneho textu viac, ale aj tak to nema takmer ziadne pozicie... http://www.sports-shop.sk/vitaminy-mine ... ega-3.html ... najlepsie produtky asi indexuje webu tttp://www.gym.sk, ktory predbieha dokonca aj samotnu kompavu na niektore produkty, ak sa dobre pamatam. Takze by to chcelo vymysliet nejaky lepsi pristup v obsahu jednotlivych produktov, kazdopadne tu sablonu treba postavit trochu inak ako si to zadal ty. Skus pozriet najlepsie stranky, ktore su vo vyhladavacoch a spravit nieco podobne so sablonou.
Creator13

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Pavel Ungr v Ned, 08. Júl 2012, 12:10

Nejdřív si udělej pořádnou analaýzu klíčových slov, bez té na tyto otázky nebudeš znát nikdy odpověď.
Jsem SEO konzultant. Tweetuju nejen o SEO jako @pavelungr.
Obrázok užívateľa
Pavel Ungr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia