Informovať Google o zmene dizajnu webu

Informovať Google o zmene dizajnu webu

Poslaťod falky v Pia, 25. Apr 2014, 08:58

Čaute borci. Otázka znie. Firemný web bol trošku zastaralý a tak sme ho kompletne prerobili, linky sme zachovali, aj texty, ale je nový dizajn a aj niekoľko nových podstránok. Otázka znie: Keďže sme trvalo zobrazovaný na kľúčové slovo /ktorým sa firma zaoberá/ na prvom mieste v googli, nemôže teraz dôjsť k pádu v indexe? Niekde som čítal, že sa prerábka webu dá niekde googlu nahlásiť. Môžete mi poradiť kde? Ďakujem veľmi pekne za každú radu.
falky

No PageRank information available

Re: Informovať Google o zmene dizajnu webu

Poslaťod drevokocur v Pia, 25. Apr 2014, 09:34

Cez webmaster tools sa dá prinútiť google aby reindexoval url, ale ešte som nepočul o tom, že by bolo potrebné google informovať o zmene dizajnu webu. V podstate Google ani tvoj dizajn nezaujíma. Dokonca ani to, či máš alebo nemáš chyby v kóde.

Skontroluj si, ci uz google indexoval nový web, ak áno a pozícia sa nezmenila, tak máš vyhraté. Ak pozícia klesla, tak si v novom dizajne urobil chyby.
Wow! So much SEO. To the Moon. | Kvalitné SEO? Kontaktujte ma: drevokocur(at)gmail.com.
Obrázok užívateľa
drevokocur

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Re: Informovať Google o zmene dizajnu webu

Poslaťod Bobb11 v Str, 14. Máj 2014, 17:45

Pokud jste neměnili URL adresy, tak se nemusíš ničeho bát.

Jediné co doporučuji je vytvořit si responsible design, to třeba google hodnotí + a do budoucna bude hodnotit taktéž zabezpečení pomocí https. Bude tomu dávat plusové body.
Bobb11

No PageRank information available

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia