Kritika webu Varenie.eu

Kritika webu Varenie.eu

Poslaťod sokolik v Štv, 06. Máj 2010, 17:27

Prosím o kritiku webu a všetkých jeho aspektov:
http://www.varenie.eu/
Ďakujem
sokolik

No PageRank information available

Re: Kritika webu Varenie.eu

Poslaťod dusanpetras v Štv, 06. Máj 2010, 17:59

Svieže farby, zaujímavé.
dusanpetras

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Re: Kritika webu Varenie.eu

Poslaťod dablem v Štv, 06. Máj 2010, 18:11

zoberiem to z pohladu grafika:

- logo je absolutne uzasne aj farebne
- s farbami na webe je to uz horsie - strasne zle odtiene si trafil jak oranzovej tak zelenej (zelenu skus viac pouzivat tu co mas v logu, je prijemnejsia pre oko)
- ten stlpec priblizne v dvoch tretinach hlavicky tam vobec koncepcne nezapada a navyse stranku strasne stiesnuje (malo priestoru)
- oranzove pismo na tej texture = vazne hrozny kontrast
- obrazok jedla sice pekny, ale mohol by byt lepsi - ako vasnivemu labuznikovi mi pride malo zamerany na detail toho jedla, ten obrazok by mal byt taky, aby ludia z neho doslova slintali :)
- na text nepouzivaj uplne ciernu ale velmi tmavo sedu, je to sice trend, ale myslim, ze sa to aj prijemnejsie cita
- celkovo navrh nema jednotu, nejaky napad a atmosferu cim by sa niesol web, pride mi to ako rozrezanie 3 rôznych webov a zlepenie dohromady
- tien okolo stranky je strasne hruby - neposobi to dobre
- co mas blok hladaj recept, chladnicka... ocakaval by som na kliknutie hlavne nadpis, nie len obrazok, vacsinu ludi to zvadza kliknut na ten nadpis
- preco v pravych blokoch mas pri nadpise nejaky listok? nehodi sa tam, pracuj s elementami co su v logu, tie su nadherne
- oranzova je velmi zlozita farba z pohladu grafika, vhodne odtiene sa hladaju ozaj tazko, preto by som obmedzil jej pouzitie a zameral sa viac na primarnu zelenu farbu -tip-

Prepac za moj rozbor ak som bol co i len troska arogantni, asi to mam v povahe, preto sa radsej ospravedlnim dopredu ;) Chcel som pomoct, zapracuj teda na tych detailoch, uzivatelom je aj tak sumafuk ako web vyzera, ide im o obsah z coho vyplyva aby sa im na webe lahko a prirodzene pohybovalo a intuitivne nasli co potrebuju
potrebujete webové stránky http://www.marmio.sk
dablem

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia