Kúpim FB stránku + FB skupinu / Čítaj inzerát

Kúpim FB stránku + FB skupinu / Čítaj inzerát

Poslaťod Portal v Str, 10. Apr 2019, 10:26

Dobrý deň,

Mám záujem o kúpu FB stránky so skupinou zameranú pre módu a oblečenie, turistika. Preferujem pre módu a oblečenie.
FB stránka by mala byť cca 25-40tis. fans, ale zameraná na módu a oblečenie iba pre Slovensko a Česko(väčšia časť publika Slovensko).
FB skupina tiež zameraná na módu a oblečenie. Čo sa týka členov v skupine, to nezávisí, ale aspoň nad 10tis.

Môžte ponúknuť aj Instagram účet, zameraný na módu, oblečenie, turistika. Musí byt aktívny. Žiadny roboti. Slovensko/Česko

FB stránka a FB skupina musia na seba nadväzovať.
Členovia musia byt organickí, žiadni roboti.
FB stránka a skupina musia byt aktívne.

V prípade, ak Vami FB stránka nemá FB skupinu, môžte aj tak poslať Vašu ponuku, ale preferujem aj FB stránku a skupinu.

Bližšie informácie mi pošlite na email: programator.ke@gmail.com
Obsah Vašej správy nech obsahuje názov FB stránky a skupiny, kompletnú štatistiku a Vami orientačná cena. Venujem sa predaju stránok a skupín, tak viem aké sú ceny na “trhu”. Momentalne to potrebujem na projekt.

Prevod a Predaj osobné stretnutie, celé Slovensko.

Poprosím o seriózne jednanie. Kontaktujte len na email, nekomentujte.

Pekný deň.
Portal

No PageRank information available

Re: Kúpim FB stránku + FB skupinu / Čítaj inzerát

Poslaťod Portal v Ned, 21. Apr 2019, 12:52

Stále aktuálne. Ponúknite mi FB stránku, skupinu alebo instagram účet. V daných oblastiach, ktoré som rozpísal. :geek:
Portal

No PageRank information available

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia