Linkbuilding a kombinovanie odkazov - aku variantu zvolit?

Linkbuilding a kombinovanie odkazov - aku variantu zvolit?

Poslaťod wampier v Štv, 02. Feb 2017, 21:15

Ahojte, potreboval by som poradit pri tvorbe odkazov v PR clankoch:

Mam dva weby "A" a "B", ktore ponukaju rovnaky produkt. Web "A" uspesne linkuje (pomohlo v poziciach) na stranku "B" uz niekolko rokov.
Minuly tyzden som publikoval na cudzom blogu (web "YY") PR clanok, ktory obsahuje jeden link na web "B" a druhy link na iny, uplne cudzi tematicky blog (tento blog nebudem oznacovat pismenkom, lebo to nie je podstatne :) )..

Tento tyzden by som chcel uverejnit dalsi PR clanok na dalsom cudzom blogu (web "ZZ"). Tento PR clanok by mal linkovat na moj web "A", ale kam bude smerovat druhy link zatial neviem...

Otazka znie:
Bude vyhodnejsie v ramci linkbuildingu a vylepsenia pozicii uverejnit druhy link na blogu "ZZ", ktory bude smerovat na moj PR clanok uverejneny na blogu "YY" (kde je umiestneny link na web "B"), ALEBO druhy link zase spravim na uplne cudziu, avsak tematicku stranku..??

Ak som sa nezrozumitelne vyjadril, kludne sa pytajte, dakujem za rady, pripadne, ci mate odskusany podobny postup pri linkbuildingu.
wampier

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia