Linkbuilding pre SK eshopy, firemné weby, minisites

Linkbuilding pre SK eshopy, firemné weby, minisites

Poslaťod Webslužby v Str, 20. Júl 2011, 09:58

Až 100 detailne vytvorených a manuálne prevedených spätných odkazov pre Váš web. Dlhodobé spätné odkazy za neuveriteľnú cenu. Vrátane tvorby profesionálneho a na relevantné kľúčové slová optimalizovaného marketingového textu. Tento balík služieb kombinuje linkbuilding, marketing a PR. Mimoriadne vhodné pre slovenské eshopy, firemné weby a minisites.

Objednávajte ešte dnes revolučný balík služieb Linkbuilding 100:

http://www.superkomet.info/2010/11/inte ... lding.html
Obrázok užívateľa
Webslužby

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: Linkbuilding pre SK eshopy, firemné weby, minisites

Poslaťod peter.kucerka v Str, 20. Júl 2011, 11:15

vyhol by som sa slovam ako revolucne najlepsie a podobne

dalej ako chcete ponukat seo sluzby s takym webom? Ved to je na zasmiatie.
Martinus.sk - Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.
peter.kucerka

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod Webslužby v Str, 20. Júl 2011, 16:03

Dobrý deň prajem,

k Vašim otázkam:

1. "vyhol by som sa slovam ako revolucne" = cenovo je to skutočne revolučná ponuka, v cene tohto balíka linkbuildingu klient získava okrem iného:

- 9 neduplicitných PR článkov o rozsahu každý cca 1200 znakov /čo zodpovedá cca 6 NS textu/
- a registráciu do 73 katalógov vrátane vytvorenia 8 unikátnych katalógových popisov a nadpisov

2. "dalej ako chcete ponukat seo sluzby s takym webom?" = pomer koľko ma stálo vytvorenie mojej webovej stránky a koľko mi táto webová stránka zarobila je mimoriadne povzbudivý takže nemám dôvod niečo na tejto zostave meniť - čím mám nižšie náklady, tým lepšie ceny viem ponúknuť klientom
Reklamné a marketingové služby, registrácia do katalógov, PR články, linkbuilding: http://www.superkomet.info
Obrázok užívateľa
Webslužby

Poslaťod Creator13 v Str, 10. Aug 2011, 18:32

1. Az tak revolucna ta cena teda nie je... takyto balik sa da zohnat o dost lacnejsie
2. Suhlasim, ze az tak dolezity web pri niektorych oblastiach nie je. Da sa zarobit aj s ovela horsimi webmi. Samozrejme su oblasti, v ktorych je kvalita a dizajn webu doslova rozhodujuci...
Creator13

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Webslužby v Str, 10. Aug 2011, 19:58

Creator13 Napísal:1. Az tak revolucna ta cena teda nie je... takyto balik sa da zohnat o dost lacnejsie

Nepopieram, že existujú podstatne lacnejšie ponuky napríklad typu "registrace do 200 katalogů za 120 Kč do 24 hodin" alebo "vloženie PR článku do 40 PR webov za 7 Eur". V prvom prípade sa však jedná o jednoduché skopírovanie väčšinou rovnakého textu /popisu webu/ do nekonečných stoviek /alebo aj tisicky/ nie vždy práve hodnotných katalógov. V druhom prípade ide väčšinou zase o napísanie PR článku a jeho otrocké skopírovanie do desiatok alebo stovky PR webov /vrátane českých/. Dokonca sa to už aj absurdne nazýva "registrácia článku do PR katalógov". Takéto ponuky sú samozrejme lacné ale nepríliš efektívne, duplicitného balastu je na internete mnoho a Google si s ním skôr či neskôr poradí. Najlacnejšie ponuky oboch uvedených typov môžu tiež v niektorých prípadoch znamenať že ten kto ich ponúka je zároveň majiteľom tých 200 katalógov alebo 40 PR webov, inými slovami že to môže byť neužitočná linkfarma /teraz mám na mysli skôr ČR, nie SR/.

Ja ponúkam iný prístup, viac individuálny a menej masový. V prípade vyššie spomínaného balíka služieb "Linkbuilding 100" najskôr spravím základný prieskum vhodných kľúčových slov - podľa obsahu webu o ktorý sa jedná alebo podľa požiadaviek klienta. Na základe vybraných kľúčových slov navrhnem cca 8 neduplicitných textových popisov do katalógov s unikátnymi sloganmi / nadpismi. Texty dám schváliť klientovi a po jeho odsúhlasení registrujem do vybraných cca 73 katalógov a firemných adresárov. Eshop registrujem aj do importu porovnávačov tovaru - ak mám k dispozícii xml feed eshopu. Potom napíšem 9 PR článkov resp. vzhľadom k účelu SEO článkov - takisto sa jedná zakaždým o unikátne, neduplicitné texty na ktorých si aj vzhľadom k aktuálnej cene balíka "Linkbuilding 100" dám mimoriadne záležať. Po schválení zo strany klienta ich zverejním na deviatich vybraných slovenských PR weboch. Ak si spracovanie témy vyžaduje jeden deň prípravy a dva dni písania, nevidím v tom žiadny problém a potrebný čas práci venujem - aj v tom je rozdiel oproti superlacným registrátorom ktorí si málokedy môžu dovoliť venovať objednávke viac času ako pár hodín.

Cieľom mojej práce nie je bleskovo dokončiť objednávku a "zbaviť sa klienta", ale vybudovať s ním dlhodobú spoluprácu aj v iných oblastiach ako je linkbuilding. Výsledkom skutočne je že väčšina mojich klientov ma ohľadne rôznych služieb kontaktuje opakovane.

PS: momentálne nepríjmam objednávky, som plne obsadený a nedarí sa mi nájsť pomocného copywritera ktorý by rozoznal rozdiel medzi slohovou prácou a PR / SEO článkom. Pravdepodobne od polovice septembra budem mať znova voľné termíny. Výnimku majú zaujímavé projekty - na tie si čas ešte vždy nájdem pretože táto práca je aj mojim hobby. Prajem vám všetkým mnoho úspechov.
Obrázok užívateľa
Webslužby

Poslaťod Creator13 v Str, 10. Aug 2011, 20:26

Nemal som na mysli taketo ponuky o ktorych pises. Myslel som serioznu pracu. Cize porovnatelnu s tvojim balikom. Nebudem predsa s tvojim balikom porovnavat iba registracie do katalogov a vkladanie pr clankov, ked ty poskytujes viac. Cize porovnavam cenu, za ktoru sa da dostat : 6 NS textu (1 NS = 1800 znakov), 8 unikatnych popisov pre registraciu, registracia do 73 katalogov a registracia clankov do 9 PR webov.

Nehovorim, ze tvoja cena je zla, len hovorim, ze nie je revolucna. O kvalite prace tu samozrejme nebola rec, tu mozu najlepsie zhodnotit tvoji klienti a kedze sa k tebe vracaju, tak spokojnost je ich jasnou odpovedou... ;)
Creator13

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia