multidomenovy e-shop

multidomenovy e-shop

Poslaťod Dalibor Cicman v Pon, 04. Mar 2013, 12:24

pre uspesny sk e-shop by som chcel spravit jeho kopiu v cesku na lokalnej domene.

chcel by som to spravit tak, ze by som na jednu databazu napojil 2X frontoffice
cize by e-shopy mali uplne identicky dizajn, kod, architekturu...jedine jazyk by bol odlisny

kamarat mi spominal, ze ma s podobnymi rieseniam velmi zle skusenosti, ze ten druhy e-shop sa mu stale odost dlhsie presadzuje vo vyhladavacoch...a poradil mi, ze mam mat medzi shopmi co najviac odlisnosti (cize iny dizajn, ina architektura, iny system...)

co si otom myslite? kt. veci mozem dat rovnake? ake je optimalne riesenie danej situacie?
Dalibor Cicman

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: multidomenovy e-shop

Poslaťod joeiik v Uto, 05. Mar 2013, 10:42

ostat pri jednom eshope a zacat SEO pracovat na tom, aby sa dostal vyssie aj napr. v ceskom Seznam-e. Asi ti ide o cz kopiu kvoli ceskemu potencialnemu trhu.
Obrázok užívateľa
joeiik

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Poslaťod Dalibor Cicman v Uto, 05. Mar 2013, 21:23

dakujem za nazor

ale otazka nieje ci .cz domenu (urcite ano .cz), ale ci e-shop uplne dizanovo architekturou taky isty, alebo musim nieco ine robit, kvoli vyhladavacom, ked ten sk je uz osvedceny, pouzitelny, priechodny, super UIX, miera konverzii je vysoka, venoval som tomu dost casu, nechce sa mi nieco nove vymyslat, len to jedno vylepsovat pre viacere trhy

moze ma vyhladavac (google) znevyhodnit ak mam taku istu strukturu, dizajn a vsetko len to prelozim do lokalneho jazyka a dam na lokalnu domenu a shopy budu tahat data z jednej databazy?

Vsimol som si, ze napriklad mall.sk, ked isiel do madarska dal mall.hu a potom polska mall.pl a ma tam presne to iste, chcem vediet od SEO odbornikov, ze ci je potom problem sa stym istym presadit sa v zahranici, lebo jeden seo odbornik ma zaskocil tym, ze povedal ze je, ale ja si naopak myslim ze by nemalo byt :)

taktiez ked som investoval do drahej copywriterky(vynikajucej), chcel by som aj jej clanky prelozit a nehladat lokalnu (vynikajucu), moze byt stym problem?

co mozem prelozit a co nie? fakt treba mat ako mi poradil znami co najmenej podobnosti s povodnym?
Dalibor Cicman

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod tybi v Štv, 11. Apr 2013, 18:42

Nie, stačí preložiť obsah stránok. To je to, čo rozhoduje.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod falky v Ned, 14. Júl 2013, 21:38

ďakujem tybi tvoja odpoveď pomohla viacerím :)
falky

No PageRank information available

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia