nabytok-aldo.sk skončil?

nabytok-aldo.sk skončil?

Poslaťod nooptions v Ned, 08. Júl 2012, 20:01

dnes mi prišiel mail z jedného môjho magazínu, ktorý funguje na WP a beží tam aj Plugin na kontrolu poškodených odkazov s reportom, o nefunkčnosti odkazu smerujúceho na http://www.nabytok-aldo.sk . Pozrel som sk-nic.sk a doména expirovala. viem, že sa o SEO tohoto eshopu s nábytkom dlhodobo starala H1.cz s dosť aktívnym linkbuildingom, takže ma prekvapuje, že je teraz eshop vypnutý. žeby zabudli zaplatiť doménu? Možno by sa k tomu mohol vyjadriť aj Pavel Ungr z H1.cz, ktorý bol dnes na fóre najviac aktívny :-)

Inak som v poslednej dobe zaznamenal skončenie prevádzky viacerých eshopov. Tí, ktorí fungujú ďalej, práve teraz pociťujú najväčší dopad kúpyschopnosti obyvateľstva zapríčinené krízou. teda určite nie všetci, ale viacero ľudí, ktorých poznám.
nooptions

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Re: nabytok-aldo.sk skončil?

Poslaťod Pavel Ungr v Ned, 08. Júl 2012, 21:17

Díky za report. Není to přímo můj klient, optám se kolegy co se děje. Každopádně děkuju!
Jsem SEO konzultant. Tweetuju nejen o SEO jako @pavelungr.
Obrázok užívateľa
Pavel Ungr

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Poslaťod Ján Januška v Ned, 08. Júl 2012, 22:38

nooptions Napísal:dnes mi prišiel mail z jedného môjho magazínu, ktorý funguje na WP a beží tam aj Plugin na kontrolu poškodených odkazov s reportom, o nefunkčnosti odkazu smerujúceho na http://www.nabytok-aldo.sk . Pozrel som sk-nic.sk a doména expirovala. viem, že sa o SEO tohoto eshopu s nábytkom dlhodobo starala H1.cz s dosť aktívnym linkbuildingom, takže ma prekvapuje, že je teraz eshop vypnutý. žeby zabudli zaplatiť doménu?

Áno, bohužiaľ nastali problémy s doménou. Nábytok Aldo na Slovensku naďalej pôsobí a akonáhle to bude možné, prevádzka webu bude obnovená. Budeme radi, ak odkaz na webe zatiaľ ponecháš :-).
Ján Januška

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod nooptions v Uto, 10. Júl 2012, 21:44

A aká je stratégia po obnove webu? Predsa len po takom dlhom výpadku budú následky veľké. Máte nejaký tajný typ, čo po takejto situácii treba urobiť, aby sa webu vrátili pozície? Predpokladám, že bez PPC s veľkým rozpočtom sa určitú dobu nezaobídete.
nooptions

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod Pavel Ungr v Štv, 12. Júl 2012, 10:35

Když to je těžký. My tohle u stávajícího klienta říct nemůžeme. Konkrétně. Můžeme maximálně zmínit nějaká obecná pravidla, která jsou ale i tak jasné. Kompenzace linkbuáldingem, linkbaitingem a PPC kampaně. Často zaměřené na brand. A to vám asi nic moc bohužel neřekne.
Obrázok užívateľa
Pavel Ungr

Poslaťod samarket v Pia, 10. Aug 2012, 13:29

Možno celý ten výpadok bol skvelý linkbait od H1 a všetci písal na fóra a blogy čo sa s nimi deje a odkazovali a teraz sú ešte silnejší ako predtým :lol:
Diskutuje s nami o SEO na Facebooku
Obrázok užívateľa
samarket

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod FSP v Pia, 10. Aug 2012, 14:44

Zapíšem si do debilníka ako jednu z možnosti na tvorbu spätných odkazov :D
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod Pavel Ungr v Pia, 10. Aug 2012, 22:09

Odhalili jste nás! :) Jen prosím ještě trošku tu zprávu šiřte ať z toho pár "refering domains" vypadne :D
Obrázok užívateľa
Pavel Ungr

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia