Názov domény bez www

Názov domény bez www

Poslaťod Corvus v Sob, 25. Júl 2015, 11:22

Čaute. Chcel by som sa spýtať. Kde nastavím, aby moja doména gofashion.sk bola aj s www ? Web je na WP, neinštaloval som ho ja a nie som si istý, či sa to nenastavovalo pri inštalácii ?

Ide mi o to, že keď chcem v GWT cez "Zvýrazňovať dát" zvýrazňovať údaje pre Rich snippets, tak mi vypíše, že stránka nie je zaindexovaná. Google ju napriek tomu vyhadzuje v SERPE. Tak neviem, môže byť problém v tom, že web som nahodil do GWT len včera? Doménu som zakúpil ako exspirovanú,s históriou, nie som jej prvý majiteľ..
Ak Vás trápi IMPOTENCIA, tak tento internetový portál je to miesto na internete, ktoré hľadáte.
Corvus

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Názov domény bez www

Poslaťod Pavol Navratil v Sob, 25. Júl 2015, 11:36

Najprv skontroluj DNS záznam, malo by tam byť pre A záznam: www > cieľ tvoja ip. Potom je treba správny zápis do htaccess súboru.

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L]

možno najjednoduchšie takto.
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Corvus v Sob, 25. Júl 2015, 14:48

Hmm, ja netuším, že kde nájdem info o DNS zázname :/

Nestačilo by len Tvoj kód vložiť do htaccess?: Resp. je to problém, keď to nemám nastavene, tj bez www,hm?

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\. [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.%{HTTP_HOST}/$1 [R=301,L]
Ak Vás trápi IMPOTENCIA, tak tento internetový portál je to miesto na internete, ktoré hľadáte.
Corvus

Poslaťod Pavol Navratil v Sob, 25. Júl 2015, 14:52

to by nestačilo, DNS záznam si môžeš upraviť u svojho poskytovateľa tam kde parkuješ doménu
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod Corvus v Sob, 25. Júl 2015, 15:27

Snáď Ti to nebude vadiť. Poslal som Ti mail s printscreenom z DNS, že či to je OK.
Corvus

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia