Odkazy z cudzojazycnych stranok dobre pre SEO?

Odkazy z cudzojazycnych stranok dobre pre SEO?

Poslaťod joeko v Pon, 07. Jan 2013, 15:46

Zdravim

Dostal som ponuku na vymenu odkazov so strankami venujuce sa podobnej teme (podobny obor podnikania), chcu aby som na mojej stranke zverejnil text s odkazom na ich stranku v anglictine a oni umiestnia text s odkazom na moju stranku? Bude to pozitivne pre zlepsenie pageranku? Obidve stranky mame rovnaky PR. Dik.
joeko

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Odkazy z cudzojazycnych stranok dobre pre SEO?

Poslaťod jeriko v Str, 09. Jan 2013, 09:39

Ahoj,

nakoľko v poslednom čase sa táto tematika stáva kritickou v očiach googlu tak by som ti odporúčal opatrnosti. Hlavne by som pri každom takomto skutku spýtal najprv "Je to dobré pre môjho návštevníka? Prinesie mu to niečo?"
Ked je odpoveď kladná, tak chod do toho, ale keď jedine pozitívum je pre teba otázna možnosť zvýšenia page ranku tak by som neriskoval..

S pozdravom
Jeriko
jeriko

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: Odkazy z cudzojazycnych stranok dobre pre SEO?

Poslaťod joeko v Štv, 17. Jan 2013, 16:30

Na mojej stranke je umiestneny google translator stranky, cize stranky sa prekladaju do mnohych jazykov. Cize ked umiestnim na anglicky web s rovnakou temou clanok s odkazom na moju slovensku stranku a google translator to prelozi navstevnikovi do slovenciny myslim ze navstevnik moze mat pozitivnu skusenost??? Cize nemuselo by byt na skodu vymena clankov s odkazmi na stranky. Poprosim aj ine nazory a dovody preco by to nemalo byt prospesne. Dakujem.
joeko

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia