Ohodnotenie eshopu www.speedtech.sk

Ohodnotenie eshopu www.speedtech.sk

Poslaťod speedtech v Ned, 12. Máj 2013, 11:12

Dobrý deň, poprosil by som o ohodnotenie eshopu http://www.speedtech.sk
Ďakujem.
speedtech

No PageRank information available

Re: Ohodnotenie eshopu www.speedtech.sk

Poslaťod drevokocur v Pon, 13. Máj 2013, 07:54

Nazdar,

prvé čo ma zaujalo, tak to sú linky:

"?12,autodiagnosticky-pristroj-v-checker-v302" - prečo to "?12," v úvode? To by som odstránil. Najväčší problém sú takisto kategórie s rovnakými blbosťami na začiatku a na konci.

Kategóriu "Odporúčame" by som odstránil a radšej by som to riešil ako filter priamo v nejakej kategórii.

Tlačidlo "Uvod" by som rovnako odstránil a linkoval skôr logo webu, ktoré je momentálne mŕtve.

Keď som naklikol link: speedtech.sk/?12,autodiagnosticky-pristroj-v-checker-v302

- Prvé čo ma zaujalo, tak neprehľadný text, ktorý skáče po riadku s medzerami. Vyzerá to tak neprehľadne, že to nemám ani chuť čítať.

- Máš tam takisto gramatické chyby, napr.: "Video S Youtube:" čo tiež nepridáva na dôveryhodnosti.

- Video by som dal priamo prehrateľné na webe, aby človek nemusel opúšťať tvoj web.
Wow! So much SEO. To the Moon. | Kvalitné SEO? Kontaktujte ma: drevokocur(at)gmail.com.
Obrázok užívateľa
drevokocur

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod speedtech v Uto, 14. Máj 2013, 16:19

drevokocur Napísal:Nazdar,

prvé čo ma zaujalo, tak to sú linky:

"?12,autodiagnosticky-pristroj-v-checker-v302" - prečo to "?12," v úvode? To by som odstránil. Najväčší problém sú takisto kategórie s rovnakými blbosťami na začiatku a na konci.

Kategóriu "Odporúčame" by som odstránil a radšej by som to riešil ako filter priamo v nejakej kategórii.

Tlačidlo "Uvod" by som rovnako odstránil a linkoval skôr logo webu, ktoré je momentálne mŕtve.

Keď som naklikol link: speedtech.sk/?12,autodiagnosticky-pristroj-v-checker-v302

- Prvé čo ma zaujalo, tak neprehľadný text, ktorý skáče po riadku s medzerami. Vyzerá to tak neprehľadne, že to nemám ani chuť čítať.

- Máš tam takisto gramatické chyby, napr.: "Video S Youtube:" čo tiež nepridáva na dôveryhodnosti.

- Video by som dal priamo prehrateľné na webe, aby človek nemusel opúšťať tvoj web.

Ďakujem za odpoveď skôr sa mi nedalo odpísať výpočtová technika ma posledný týždeň miluje, umiera mi PC za PC.
- linky - s nimi nič neurobím, je ale na pláne zakúpiť plnú verziu eshopu, tá to vyrieši
-kategórie s podobným tovarom navrchu - tak isto vyrieši plná verzia eshopu , momentálne je tovar ktorý chcem až sa predáva vždy navrchu, môže sa to javiť že je všade
-úvod - logo sa rieši, ale úvod asi nechám aj tak, nie každý je na nete zbehlý a napadne ho kliknúť na logo aby sa vrátil na hlavnú, radšej nech je to prehľadné, kvôli tomu je aj kontakt, obchodné podmienky a hlavne poštovné na lište
-gramatické chyby - áno sú , opravuje mi to kamoška ku tomu sa asi nedostala, mám tam aj dosť preklepov, čo si všimnem opravujem, málo času, dosť sa ponáhľam sem tam sa preťuknem
-video - opravím, to tam bolo dočasné kým som nedostal info ako vložiť video na stránku, všetky som opravil, na toto som asi zabudol
-neprehľadný text ktorý skáče po riadku - toto akosi nechápem čo tým myslíš
Myslíš hlavný popis skúsiť naformátovať, prípadne ho dať napr do odrážok?
Napríklad ako tu:
Kód: Vybrať všetko
http://www.speedtech.sk/?294,led-pozicne-svetla-angel-eyes-bmw-led-ziarovky

PS: linky na fóre dávať do code, či vkladať živé linky?

Ďakujem za odpoveď a teším sa na ďalšie postrehy.

Skús pozrieť či je to lepšie:
Kód: Vybrať všetko
http://www.speedtech.sk/?12,autodiagnosticky-pristroj-v-checker-v302
speedtech

Poslaťod Dazzlera v Pia, 14. Jún 2013, 15:12

Mne sa ten dizajn veľmi nepáči, je to také fádne. Tá hlavička si pýta nejaký obrázok alebo čosi na oživenie. Inak som tam nič také nenašla čo by ma iritovalo.
http://www.websoup.sk/ - nažerte sa internetu do sýta! - webdesign, marketing, sociálne siete, podnikanie.
Dazzlera

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod speedtech v Pia, 14. Jún 2013, 15:33

Dazzlera Napísal:Mne sa ten dizajn veľmi nepáči, je to také fádne. Tá hlavička si pýta nejaký obrázok alebo čosi na oživenie. Inak som tam nič také nenašla čo by ma iritovalo.

Ďakujem za hodnotenie, dizajn je jednoduchý osobne sa mi nepáčia graficky prehnané dizajny.
Hlavičku určite budeme riešiť len sa trošku nestíha.
speedtech

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia