Ohodnotte mi prosím stránku www.creattino.com

Ohodnotte mi prosím stránku www.creattino.com

Poslaťod janco v Ned, 18. Máj 2014, 15:59

janco

No PageRank information available

Re: Ohodnotte mi prosím stránku www.creattino.com

Poslaťod drevokocur v Pon, 19. Máj 2014, 08:08

Zdravím ťa,
tak nápad je to super a ak si to robil ty od piky, tak klobúk dole, len tak ďalej, z pohľadu appky a nejakého virálneho potenciálu super, no čo sa týka samotného webu, tak úplne zle. Dizajn deväťdesiate roky, linky po anglicky, obsah rovnako anglicky zaindexovaný, popisy description anglicky, no obsah slovenský, podstránky prakticky bez obsahu, linkovanie na zbytočné stránky, tam je toho toľko, že keby to tu mám rad radom rozpísať, tak sa nedopíšem. Ináč keď som si pozrel tú doménu, tak som si myslel, že je to eshop s produktami pre kulturistov. :D
Wow! So much SEO. To the Moon. | Kvalitné SEO? Kontaktujte ma: drevokocur(at)gmail.com.
Obrázok užívateľa
drevokocur

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod janco v Pon, 19. Máj 2014, 10:15

ďakujem za hodnotenie.
áno robil som to celé ja okrem tých pohľadníc tie mi robila grafička a design stránky som robil tiež ja lebo som chcel ušetriť na nákladoch...ja som na grafiku antitalent :) .
Čo sa týka tých anglických linkov tak neviem aký dopad to má na seo lebo v seo sa moc nevyznám a z pohľadu návštevníka stránky je to myslím jedno lebo linky asi nikto nečíta :)
janco

Poslaťod pcbf v Pon, 19. Máj 2014, 11:40

ujo google si tie linky cita a bohuzial my musime robit stranky tak ako ich ujo google chce a nie ako my chceme aby ich google indexoval. Ak chces aby ludia chodili na tvoju stranku to seo by si mal rozhodne poriesit... Inak odporucam stranku http://seositecheckup.com/ kde si mozes sam skontrolovat v com mas nedostatky ..
25 Important Fixes
0 Semi-Important Fixes
31 Passed Checks

tak good luck
pcbf

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Poslaťod janco v Pon, 19. Máj 2014, 12:51

Ono tie linky sú preto anglické lebo mám tú stránku urobenú v 3 jazykoch.
Slovensky, česky a anglicky.
Je to nastavené na preferovaný jazyk prehliadača.
Keď je preferovaný jazyk slovenčina tak slovensky, keď čeština tak česky a zbytok sveta anglicky...takže keď si google stiahne anglickú verziu tak by tie linky mali byť pre google v poriadku..alebo sa mýlim?
janco

Poslaťod drevokocur v Pon, 19. Máj 2014, 13:07

Čiže tam máš nejaký divný skript, ktorý detekuje nejaké parametre browsera a na základe toho dáva jazyk? A vysvetlíš mi potom, že aký má zmysel dávať slovenské názvy a anglické url? Tipujem, že na slovenskej verzii je to potom opačne - anglické texty a slovenské url. :)
Wow! So much SEO. To the Moon. | Kvalitné SEO? Kontaktujte ma: drevokocur(at)gmail.com.
Obrázok užívateľa
drevokocur

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (2/10)

Poslaťod janco v Uto, 20. Máj 2014, 07:48

Nie nie tie linky sú stále anglické iba jazyk obsahu sa mení podľa krajiny.
janco

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia