Optimalizácia pre Google, Bing, Seznam a Yandex

Optimalizácia pre Google, Bing, Seznam a Yandex

Poslaťod Pavol Navratil v Ned, 19. Apr 2015, 20:03

Mnohí z vás si kladú otázky prečo je môj web slabý na sezname a silný na google, prečo mám malú návštevnosť z google a lepšiu zo zoznamu či seznamu.

Optimalizácia nie je totiž rovnaká pre všetky prehľadávače zatiaľ čo seznam cz a zoznam sk sú katalógy. Vedieť rozdeliť hodnoty a priority pre to, čo je pre vás dôležitejšie: či je to google alebo je to napríklad seznam. Dajme si v tomto vysvetľovaní základnú otázku! Odkiaľ očakávame väčšiu návštevnosť, bude to prehľadávač google alebo katalóg seznam. Podľa toho aj budeme riešiť všetko ostatné a prispôsobíme našu činnosť okolo seo webu. Prečo som do titulku napísal browser Yandex? Tento ruský vyhľadávač je ešte citlivejší ako samotný Google a ak splníte kritériá Yandexu rozhodne sa nepotrebujete dívať na podmienky Google, pretože to už ste splnil tým že vás indexuje Yandex a teda celý ostatný internetový svet. Ak máte chyby a chybové hlásenia vo webmasters Yandexu tak vás Yandex vyradí z indexácie. Narozdiel Google vám dá dáku tú penalizáciu ale indexuje.

Myslím že sami by ste sa nemali púšťať do ničoho čomu nerozumiete a mali by ste to nechať na skúsených.
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: Optimalizácia pre Google, Bing, Seznam a Yandex

Poslaťod salma v Pon, 20. Apr 2015, 07:29

Podľa môjho súkromného názoru je Seznam.cz vyhľadávač. Crawluje web stránky, má svoj rank, prikladá zvýšenú dôležitosť spätným odkazom vytvoreným na CZ stránkach, preferuje (pochpoiteľne) weby v českom jazyku.

Ak majiteľ web stránky realizuje optimalizáciu vo vlastnej réžii a postupuje podľa základných pravidiel, môže byť celkom úspešný, pokiaľ nepôsobí v silnom konkurenčnom prostredí, t.j. vo vyhľadávači nie je vysoké množstvo webových stránok s podobným tématickým obsahom.
salma

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia