Písať pre seba alebo pre pr weby?

Písať pre seba alebo pre pr weby?

Poslaťod falky v Pon, 28. Máj 2012, 19:35

Zdravim borcov zo seo problematiky. Mám otázku. V návode na seochate som sa dočítal, že:

"Ak vás napadne, že budete písať pre každú stránku iný článok, tak vám poviem, že s tým úsilím by ste radšej mohli písať pre seba."

Mám eshop mám PR:3 za 3 mesiace kvôli slušným backlinkom na stránku. No na kľúčové slovo celej stránky som na druhej strane v google prvý. I keď konkurencia čo je uplne prvá má len PR2. Poriadne som zapracoval a mám pripravených 10 veľmi kvalitných PR článkov s lukratívnymi slovami cca 10xA4 jedinečného textu na tému daného eshopu. Povedzme, že sa jedná o eshop na predaj nástenných hodín. Premýšlam teraz čo s tým spraviť keďže som sa tu dozvedel tak závažnú informáciu, že "pisať pre seba" teda otázka znie: Mám na najsilnejšie pr weby kde sa dávajú články for free upnúť tieto vysokohodnotné články s backlinkami na moju stránku, alebo mám spraviť račej na svojej stránke blog trebars nnaasstteenneehodiny.sk/blog a tam zuverejniť tie články u seba? Čo je pre mňa výhodnejšie v danej situácii? Ešte jedna otázka. Články zuverejniť okamžite, alebo račej pridať jeden, o týžden druhy, o týždeň treti...atď? Čo je lepšie pre google? Ďakujem pekne za informácie na ktoré nedočkavo čakám.
falky

No PageRank information available

Re: Písať pre seba alebo pre pr weby?

Poslaťod Creator13 v Pon, 28. Máj 2012, 20:47

Mozno trochu pomoze : http://www.sportovci.net/seo/registracia-pr-clanky.php ...spodna cast je v kratkosti k tejto teme.

PR weby neodporucam, lepsie je skusit najst uz existujuce weby, ktore by boli ochotne zverejnit clanok (zdarma, platene). Ak nic nenajdes, tak radsej vytvorit vlastny blog. A odkazy zbierat postupne, nie jednorazovo..
Creator13

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Poslaťod samarket v Uto, 29. Máj 2012, 15:13

Súhlasím s tým čo píše Creator13, že najlepšie by bolo nájsť weby, ktoré nie sú určené len na zverejňovanie PR článkov, ale skôr magazíny o bývaní, kde by sa dalo aj s odkazom takéto články zverejniť. Ďalších pár článkov dať na tie najsilnejšie free PR weby (ale radšej čím menej) a zvyšné články daj na blog.
Diskutuje s nami o SEO na Facebooku
Obrázok užívateľa
samarket

Poslaťod falky v Str, 30. Máj 2012, 23:27

Ďakujem chalani, pomohli info :) snáď pomôžu aj ďalším tieto infošky
falky

Poslaťod falky v Ned, 03. Jún 2012, 16:04

Tak a som tu znovu, a pýtam sa zase :) Keď mám ešte 4 kvalitných článkov, rád by som ich dal na PR weby avšak na slovensku nejaké silné a hlavne kvalitné PR weby neplatené nemáme, mám otázku. Našiel som pár PR webov v čechách, sú to viac menej vytunené stránky kam sa dá dať jedinečný text aj s linkami na môj web. Majitelia dovolujú písať aj v Slovenčine. Bude mať význam pridať na takúto stránku, kvalitny text s backlinkami keď ide o koncovku .cz prípadne .com, ale celý web je v cz/sk jazyku? /môj je v sk jazyku/ Hovorím o weboch s PR2-4 teda nie nejaké aušusi s PR 0. V skratke, bude to lepšie ako dať to na slovenský PR web kde je PR1, alebo račej dať na český web kde je PR4? čo je výhodnejšie? Ďakujem
falky

Poslaťod samarket v Ned, 03. Jún 2012, 19:56

falky Napísal:Tak a som tu znovu, a pýtam sa zase :) Keď mám ešte 4 kvalitných článkov, rád by som ich dal na PR weby avšak na slovensku nejaké silné a hlavne kvalitné PR weby neplatené nemáme, mám otázku. Našiel som pár PR webov v čechách, sú to viac menej vytunené stránky kam sa dá dať jedinečný text aj s linkami na môj web. Majitelia dovolujú písať aj v Slovenčine. Bude mať význam pridať na takúto stránku, kvalitny text s backlinkami keď ide o koncovku .cz prípadne .com, ale celý web je v cz/sk jazyku? /môj je v sk jazyku/ Hovorím o weboch s PR2-4 teda nie nejaké aušusi s PR 0. V skratke, bude to lepšie ako dať to na slovenský PR web kde je PR1, alebo račej dať na český web kde je PR4? čo je výhodnejšie? Ďakujem

Odkazy z českých webov majú nižšiu hodnotu, ale je veľmi ťažké určiť kedy je tá hranica, keď sa viac oplatí odkaz z českého webu a kedy zo slovenského takže v tomto prípade ťažko povedať. 1 - 2 odkazy z českých webov ale určite neublíži.
Diskutuje s nami o SEO na Facebooku
Obrázok užívateľa
samarket

Poslaťod Creator13 v Ned, 03. Jún 2012, 20:10

Na ten PR davaj pozor. Vela rankov byva falosnych. Staci presmerovat domenu a pagerank sa nalepi. Potom preda par odkazov, spravi nejake vymeny, lebo ludom staci vidiet vysoky pagerank. Urcite hod clanok aj sem : http://www.clanky.us :lol:
Creator13

Poslaťod falky v Ned, 03. Jún 2012, 20:12

Ďakujem páni :)
falky

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia