Pocet zaindexovanych stranok

Pocet zaindexovanych stranok

Poslaťod marek123 v Ned, 28. Nov 2010, 16:59

Ahojte... potreboval by som pomoc

Mam stranku www.fwshop.sk, pri vyhladavanie v google je pre urcite slova napr. bizuteria, modne doplnky,.. celkom fajn.

Trochu ma vsak prekvapil udaj ked som si dal do googlu site:fwshop.sk alebo site:www.fwshop.sk, naslo mi len 3 stranky... pri inych shopoch to dosahuje stovky az tisice.

Znamena to ze google nevie co je na mojich ostatných stránkach, okrem tychto 3?

Ako sa take nieco moze stat? Ako by sa dalo vyriesiť aby zaidexoval aj ostatne stranky? Myslel som si ze by pomohla sitemap? No zaregistroval som si ju na Google webmaster tool asi pred tyzdnom ale ziadna zmena (no ale neviem ci je ta sitemap spravena dobre). Ale aj tak akoto ze google nema zaindexovane ine stranky aj bez sitemap?

Vopred dakujem za odpoved.

Marek
marek123

No PageRank information available

Re: Pocet zaindexovanych stranok

Poslaťod tybi v Uto, 30. Nov 2010, 09:58

marek123 Napísal:Znamena to ze google nevie co je na mojich ostatných stránkach, okrem tychto 3?

Áno, znamená to to.

marek123 Napísal:Ako sa take nieco moze stat?

Web je nový, alebo z veľkej časti preberá obsah z iných webov, alebo bol web penalizovaný, alebo...

marek123 Napísal:Ako by sa dalo vyriesiť aby zaidexoval aj ostatne stranky?

Prísť na problém a opraviť ho. Ak je to len tým, že je web nový, potom získavanie spätných odkazov to vyrieši.

marek123 Napísal:Myslel som si ze by pomohla sitemap? No zaregistroval som si ju na Google webmaster tool asi pred tyzdnom ale ziadna zmena (no ale neviem ci je ta sitemap spravena dobre).

http://blog.seochat.sk/2008-11-18/sitemap-xml-myty/
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod FSP v Štv, 02. Dec 2010, 10:58

marek123 Napísal:Trochu ma vsak prekvapil udaj ked som si dal do googlu site:fwshop.sk alebo site:www.fwshop.sk, naslo mi len 3 stranky... pri inych shopoch to dosahuje stovky az tisice.

site:fwshop.sk mne už ukazuje 36 stránok

No zaregistroval som si ju na Google webmaster tool asi pred tyzdnom ale ziadna zmena (no ale neviem ci je ta sitemap spravena dobre).

Celé je to v tom, že Google si na veľa vecí necháva more času a ty máš strašne naponáhlo. Stránkam s novým obsahom treba nechať čas niekoľko týždňov až mesiacov, takže je úplne zbytočné každú hodinu sledovať koľko stránok máš v indexe.
Learning by Helping
FSP

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (8/10)

Poslaťod normandy88 v Ned, 05. Dec 2010, 12:01

takze nieze sa nejk extremne do toho vyznam ale vsimol som su par veci a to je :

priliz mnoho klucovych slov // kazde slovo treba optimalizovat do textu webu skus to tak ze optimalizujes slov 5 a tie sa najcastejsie vyskytuju na webe pretoze radsej ziskat 20 ludi na menej hladane slovo ako 300 ludi ktory pridu kuknu a odidu//
dalsia vec: zle meta znacky resp. zle napisane metaznacky //

dalsia vec pomale nacitavanie webu//

a dalsia vec skus si na urcite veci porobit nice url ja to tak volam //

uz mas indexovane 136 stranok ajäle aj tak je to malo podrobne vysvetlim kontakt: normandy88@gmail.com
normandy88

No PageRank information available

Poslaťod DaTu v Ned, 05. Dec 2010, 13:42

normandy88 Napísal:dalsia vec: zle meta znacky resp. zle napisane metaznacky //

Mozes byt trochu viac konkretnejsi, ktore znacky su zle napisane?

normandy88 Napísal:dalsia vec pomale nacitavanie webu//

Asi mas pomaly connect :-), lebo web sa nacitava, vzhladom na svoj obsah, v priemernej rychlosti.
DaTu

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)

Poslaťod tybi v Ned, 12. Dec 2010, 10:25

normandy88 Napísal:priliz mnoho klucovych slov // kazde slovo treba optimalizovat do textu webu skus to tak ze optimalizujes slov 5 a tie sa najcastejsie vyskytuju na webe pretoze radsej ziskat 20 ludi na menej hladane slovo ako 300 ludi ktory pridu kuknu a odidu//

V tomto žiadny problém nevidím... Text na webe je prirodzený, chvalabohu!

normandy88 Napísal:dalsia vec: zle meta znacky resp. zle napisane metaznacky //

Nie, ani týmto to nebude.

normandy88 Napísal:dalsia vec pomale nacitavanie webu//

Ani týmto.

normandy88 Napísal:a dalsia vec skus si na urcite veci porobit nice url ja to tak volam //

My to voláme SEF URL.

normandy88 Napísal:uz mas indexovane 136 stranok ajäle aj tak je to malo podrobne vysvetlim kontakt: normandy88@gmail.com

Radšej nevysvetľuj, radšej sa ešte pýtaj.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia