Pokles celkového počtu návštev

Pokles celkového počtu návštev

Poslaťod Daemonicius v Ned, 31. Okt 2010, 09:21

Poprosil by som o radu ohladom poklesu celkoveho poctu navstev google analytics. Asi pred tyzdnom mi zacal klesat celkovy pocet navstev od prihlasenia do GA. Neviem si to vysvetlit predsa ked uz raz mala ta stranka 1000 navstev celkovy pocet od spustenia sluzby by nemal logicky klesat. Jedinu zmenu co som urobil je ze som zadal preferovanu domenu s www a nie bez www do G webmasters a overil vlastnika tohoto webu do G webmasters. To si myslim ze s tym ale nema nic spolocne.

Pre nazornost prikladam screen:
Obrázok

Je to prehlad za cele obdobie od prihlasenia do sluzby a cisla uz boli cez 1000. Popritom navstevy za 1 den normalne pribudaju len celkovy pocet klesa. Stretli ste sa s tym niekedy?

Dakujem za vsetky tipy a rady v com by to mohlo byt.
Obrázok užívateľa
Daemonicius

No PageRank information available

Re: Pokles celkového počtu návštev

Poslaťod tybi v Štv, 04. Nov 2010, 11:06

Nestretol som sa s tým... ani si to dobre neviem predstaviť. Podľa mňa sa pozeráš na niečo zle... určite nemáš len zle zaznačené obdobie? Ono to defaultne ukazuje jeden mesiac, nie celé obdobie. A sorry, keď som ťa touto informáciou urazil, ale nikdy som to nevidel a neverím, že by to mohol byť problém Googlu. :)
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod normandy88 v Ned, 05. Dec 2010, 12:09

vies co znamena absolutny pocet jedinecnych navstev ????

je to nasledovne-ip 192.168.1.1 maju 3 ludia ak ti ty traja dojdu na stranku z rovnakej ip ktoru som zadal ako priklad pocitana navsteva je ako jedinecna a je to cislo 1 nie 3 stava sa to casto a nie vzdy to vie google rozlisit mal som podobny problem no po case sa to optimaliziovalo samo
normandy88

No PageRank information available

Poslaťod tybi v Ned, 12. Dec 2010, 10:13

normandy88 Napísal:vies co znamena absolutny pocet jedinecnych navstev ????

je to nasledovne-ip 192.168.1.1 maju 3 ludia ak ti ty traja dojdu na stranku z rovnakej ip ktoru som zadal ako priklad pocitana navsteva je ako jedinecna a je to cislo 1 nie 3 stava sa to casto a nie vzdy to vie google rozlisit mal som podobny problem no po case sa to optimaliziovalo samo

To je síce super, ale za prvé Google analytics meria na základe Cookies a za druhé nijak to nevysvetľuje, prečo by mal celkový počet unikatnych návštevníkov za celé obdobie od spustenia Analytics klesať.
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod head v Uto, 14. Dec 2010, 10:50

normandy88 Napísal:vies co znamena absolutny pocet jedinecnych navstev ????

Este mi prosim ta vysvetli, ako mozu ludia pristupovat na weby na internet z privatnej IPcky ;).
Obrázok užívateľa
head

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (3/10)

Späť na Nástroje pre SEM

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia