poradte prosim

poradte prosim

Poslaťod iggi97 v Štv, 26. Feb 2015, 03:42

Dobry den.

V prvom rade sa dopredu ospravedlnujem za formulacii tohoto mailu no neviem to inak podat. Dufam ze sa stoho dozviete co vlastne odvas ziadam.

Uz nieaky cas sa snazim vyriesit moj problem ale vobec nikam som sa nepohol,pretoze ani neviem do akej kategorie ho zaradit a ked to skusam s googlom ten nechape co odneho chcem ​ Tak skusam rozne fora ci sa niekto nenajde a nepomoze.​​
Moj problem:Rozhodol som sa ze chcem internetovy portal,tak som googlil ako nato.Zaregistroval som si domeenu na svoje meno. Pri vybere programatora bolo premna prvorade aby somnou komunikoval ako s "blbeckom" polopate,jednoducho a po slovensky. A takeho som aj nasiel telefonicky som mu nacrtol co a ako, predtym ako sme sa def.dohodli sme sa stretly osobne,kde som sa snim dohodol aj na hostingu a na supporte v case vyuzivania toho hostingu.<povedal mi co mozem povazovat za ten support a ak buddem chciet nieco naviac zato si budem muset zaplatit hodina roboty xx eur.A za par dni som bol online.Po spusteni webu mi vystavil fakturu za Vytvorenie portalu,za uvedenie do prevadzky a za hosting predplateny na rok.
Asi po mesiaci som sa snim dohodol na vytvoreni dalsej stranky on ju urobil,vystavil fakturu ja som zaplatil. Vzdy ked som nieco potreboval ktorukolvek hodinu bol k dizpozicii ak bol problem hned ho odstranil potrboval som dat vymenny baner,zavesit nieco na server,... hned vsetko urobil
< no a ja som popri prevadzkovaniu nerobil nic ine ako zbieral informacie a snazil sa zdokonalovat vo vsetkom ohladne webu o programovani skusal som navody ako zacat, ako na seo comu sa vyhnut atd... <Jednoducho bavi ma to>
Postupom casu prestaval programator somnou komunikovat no najprv som si vsimol ze sposob komunikacie bol na uplne inej urovni ako doteras cim viac som vedel tym viac bol on ako keby najedovany ako by mu vadilo ze uz nieco otom viem. < priklad : ked som mu zavolal na zaciatku trvalo hodinu kym pochopil co vlastne odneho chcem<chcel som vlastnu favikonku> postupne som zacal pouzivat spravne vyrazi a ked som chcel zmenit na tej novej stranke popis,klucove sl,... tak som mu poslal rovno html dokument vktorom bola moja poziadavka > a jeho to normalne najedovalo
A momentalne je situacia taka ze sa mu neviem dovolat asi 8 dni.
A vlastne to je moj problem ja si bezneho ani neskrknem? Su tie stranky vlastne moje ? Pretoze nemam ziadnu zmluvu iba tie faktury ? Preco nemam ja pristup do stranky < myslim ako do kodu > Ako mam teras postupovat ?
Prosim vas mozete mi pomoct,poradit,nasmerovat ma ?

Dakujem pekne
iggi97

No PageRank information available

Re: poradte prosim

Poslaťod Pavol Navratil v Štv, 26. Feb 2015, 12:24

Môžeme to prebrať cez skype, tak mi pošlite súkromnú správu s nickom na váš skype.
Ak máte pocit že váš web potrebuje nestranné ohodnotenie, napíšte mi mail lebo súkromnú správu a ja vám váš web skontrolujem.
Obrázok užívateľa
Pavol Navratil

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Späť na SEO chat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia