Pre odborníkov: Vytvorenie blogu na zvýšenie konverzie

Pre odborníkov: Vytvorenie blogu na zvýšenie konverzie

Poslaťod Matej3908 v Pia, 04. Aug 2017, 21:29

Mám eshop s detským oblečením a neveľké skúsenosti so seo. Ak mám stránku na ktorú odkazuje viac odkazov a ľudia ju viac navštevujú = je populárnejšia, stránka sa rýchlejšie posúva v priečkach vyhľadávania.
Teda ak by som mal na stránke blog a riešil tam nejaké témy/problematiku pre mamičky zvýšil by som tým popularitu. Mohol by som sa týmto dostať na vyššiu priečku vo vyhľadávaní na detské oblečenie?
Ak áno nakoľko by sa to prejavilo.

Blog by síce s produktami súvisel len nepriamo ale boli by v ňom aj kľúčové slová týkajúce sa produktov.
Matej3908

No PageRank information available

Re: Pre odborníkov: Vytvorenie blogu na zvýšenie konverzie

Poslaťod Focl v Str, 09. Aug 2017, 13:45

Dobrý deň,

Áno, blog môže pomôcť dotiahnúť nových návštevníkov a klientov. Je to vždy veľmi dobrý spôsob ako zvyšiť návštevnosť stránky za pomerne nízke náklady. Výhody blogu sú nasledovné:

1.) Aktualizácia stránky - Váš web nieje v očiach vyhľadávačov opustený.
2.) Nový relevatný text - Články môžu priniesť nových ľudí na stránku ak hľadajú tému o ktorej píšete
3.) Nové odkazy - Dobrý text v blogu môže spôsobiť, že na vás bude niekto referovať, teda vznikne nový odkaz. To môže posunúť v pred celý web.
4.) Relevantnosť stránky - Relevantným textom na stránke zvyšujete potenciál pre sledované kľučové slova vo vyhľadávačoch
5.) Živá stránka pre návštevníkov - Ako klient určite radšej nakúpim na stránke kde pribúda nový obsah ako na webe kde je "mrtvo" a svietia staré dátumy.
Pokiaľ potrebujete pomôcť s propagáciou alebo optimalizáciou stránky, neváhajte ma kontakovať cez našu stránku: https://www.digitalpylon.com/sk
Obrázok užívateľa
Focl

No PageRank information available

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia