Predaj sexybikiny.eu

Predaj sexybikiny.eu

Poslaťod migg v Pon, 09. Jan 2012, 20:52

Názov domény: http://www.sexybikiny.eu
Cena: 320 €

Platnosť hostingu: 1 rok od predaja.
Zameranie obchodu: predaj plaviek.

Koncom júla 2011 sme otvorili viacero shopov, no s týmto sme trochu "zaspali" plavkovú sezónu :) Preto sme shop absolútne nikde neregistrovali, iba sme spravili FB stránku (ktorá sa napriek žiadnemu promu celkom ujala :shock: ). Plánovali sme ho nechať ležať do sezóny 2012 a venovať sa ostatným shopom. Rozviazali sme spoluprácu s dodávateľom a keďže ostatné obchody nás už vyťažujú naplno, nebudeme stíhať hľadať iných dodávateľov a venovať sa promovaniu tohto obchodu.

Web beží na virtuemarte, generuje faktúry, dodacie listy, štítky s menovkami na balíky, má prehľadné a podrobné štatistiky, automaticky generuje všetky možné xml feedy do porovnávačov tovaru (ako som písal, neregistrovali sme ich).... Obchod je pripravený na predaj akýchkoľvek plaviek. Vážnemu záujemcovi môžeme spraviť úpravy, funkčné aj grafické... Je to len vec dohody.

K webu je hosting a doména na rok zadarmo. Bezplatne pomôžeme pri začiatkoch, zaškolíme. Ak budete chcieť prejsť na Váš hosting, vyjdeme vo všetkom v ústrety. Ak bude záujem môžeme v budúcnosti spolupracovať pri reklamných kampaniach, atď...
migg
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon, 09. Jan 2012, 20:48

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron