Predám 30 webových šablón na tvorbu nových webov

Predám 30 webových šablón na tvorbu nových webov

Poslaťod JigWeb v Pia, 15. Dec 2017, 17:25

Zdravím,

Mám na predaj 30 šablón hotových webových projektov, ktoré som vytvoril vo svojej firme. Webové projekty boli postavené na Wordpresse, čo sa mi osvedčilo ako najlepší systém pre klientov, pretože je aj pre laikov pochopiteľný. Šablóny predávam, pretože už končím s tvorbou webov a myslím si, že by ich niekto ďalší vedel po mne ďalej používať a priniesli by mu osoh alebo len dobrý štart do podnikania.

Tieto šablóny sa dajú použiť pri tvorbe nových webov. Uvediem príklad. Dostanete objednávku na tvorbu nového firemného webu. Nemusíte celý web tvoriť od začiatku ale nainštalujete si šablónu kde už budete mať všetky prvky nachystané. To znamená napríklad interaktívny slider, grafický editor na pridanie pokročilých prvkov a tak ďalej. Zároveň už budete mať web aj naplnený obsahom zo šablóny, takže Vám stačí len zmeniť logo, farby, prepísať texty a máte hotový web. Samozrejme klienti môžu vyžadovať aj úpravy na mieru. Z tohto dôvodu odporúčam kúpu len človeku, ktorý vie pracovať s CSS, JavaScriptom a Php. Aspoň základy, aby bol schopný vyhovieť požiadavkám klientov.

Šablóny sú responzívne a majú všetko, čo klienti u webov vyžadujú. Môžem následne poskytnúť aj svoj účet na CodeCanyone kde budete mať prístup k ďalším aktualizáciám pluginov a tak ďalej.

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na email: jigwebsales@gmail.com alebo tu pomocou správy. Obratom Vám zašlem zoznam šablón a odkazy kde ich môžete vidieť. Samozrejmosťou je predaj na faktúru alebo zmluvu. Viem Vám doložiť aj moje predaje, ktoré som uskutočnil na týchto šablónach. Celkový zisk bol okolo 40000 EUR. Weby sme tvorili od konca roku 2013. Viem, samozrejme poradiť aj s organizáciou firmy pokiaľ by majiteľ chcel za pomoci šablón rozbehnúť nové podnikanie. Viem poradiť napríklad aj s províznymi web stránkami, zaučením obchodných zástupcov a tak ďalej.
JigWeb

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Predám 30 webových šablón na tvorbu nových webov

Poslaťod JigWeb v Str, 03. Jan 2018, 11:45

Stále aktuálne.
JigWeb

Poslaťod JigWeb v Pia, 12. Jan 2018, 16:49

Vieme sa dohodnúť na obojstranne výhodnej cene. Je mi to ľúto len tak zmazať. Ďakujem.
JigWeb

Poslaťod JigWeb v Pon, 29. Jan 2018, 15:52

Stále aktuálne
JigWeb

Poslaťod JigWeb v Štv, 01. Mar 2018, 09:32

Stále aktuálne
JigWeb

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia