Predám automatizovaný eshop | Cellepic.com | Unikátny projek

Predám automatizovaný eshop | Cellepic.com | Unikátny projek

Poslaťod maros2805 v Štv, 11. Jan 2018, 16:05

Dobrý deň ,

Chcel by som predať eshop na báze dropshippingu . Jedná sa o unikátny obchod na predaj gadgetov a doplnkov pre fotenie mobilným telefónom. Venujete sa len marketingu a propagácii.Web sa nachádza na unikátnej doméne http://www.cellepic.com pre rozvoj brandu.Žiadné mesačné náklady nie sú prakticky žiadne okrem vášho marketingového plánu – čiže investujte svoje peniaze len do reklamy .
Staráte sa len o propagáciu a odosielanie objednávok.Marže od 50%-120% na dané produkty .
Na web si môžete pridávať prípadne zmeniť produkty podľa seba.

Čo je súčasťou predaja :
Celý projekt CELLEPIC =
Webová stránka fungujúca na wordpresse + woocommerce(hosting,doména je vopred zaplatená )
Prémiová šablóna , ktorá je upravovaná na mieru ladená spolu s pluginmi.
Zakúpené pluginy v hodnote 50€
Obsah webu , pravidlá , databáza produktov
Originálne logá
Sociálne siete : Facebook (2K fanúšikov) ; Instagram (3,5K fanúšikov) ; Twitter (2K fanúšikov)
Emailové kontá
Pridám už vytvorenú náplň pre reklamu (bannery , videá , posty , reklamné texty...)

Moja cenová predstava bola vyššia približne okolo 550€ ale vzhľadom nato , že nemám príliš voľného času venovať sa tomuto projektu tak ho chcem predať čím skôr aj pri nižšej cene. Pri všetkej serióznosti je možná dohoda prípadne osobné stretnutie.
Pre viacej otázok ma prosím kontaktujte emailom :
Kód: Vybrať všetko
maros2805@gmail.com
maros2805

No PageRank information available

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia