Predám CHRONOS.sk– eshop s hodinami, 43% marža, top riešenie

Predám CHRONOS.sk– eshop s hodinami, 43% marža, top riešenie

Poslaťod VitruvianMan v Štv, 12. Júl 2018, 07:29

Predám CHRONOS.sk – eshop s hodinami, 43% marža, top riešenie

Špecializovaný internetový obchod ponúkajúci vyše 1000 modelov hodín. Top technické a aktuálne riešenie (PS 1.6.1.17), upravené a zoptimalizované.


Ultra rýchly eshop – načítanie aj pod 1 sekundu (!), v priemere 1,2 sekundy, do detailu vyladený kód a zoptimalizovaný hosting. Rýchlosť, SSL bezpečnostný certifikát, onpage SEO – vynikajúci základ pre celkové SEO výsledky v budúcnosti.

Celý eshop je responzívny (grafika sa prispôsobí veľkosti akéhokoľvek displaya) a retina ready. Pre nového majiteľa ponúkam 2-ročnú záruku a bezplatnú technickú podporu. Eshop je vhodný aj pre laika, intuitívne ovládanie – Vy sa staráte len o objednávky, to je všetko.

Množstvo pridaných funkcií – automatická fakturácia, zľavové kupóny, detailné štatistiky, automatické maily, pokročilá administrácia, atď. Možnosť integrovať platby všetkých bánk a platby kartou, výstupy na Heureku, Zásielkovňu a GDPR automatizované rozhranie.
Obchodné podmienky bezchybné, vypracované právnikom. Pripravená i komplexná dokumentácia podľa nového zákona GDPR o ochrane osobných údajov.

Dodávateľ je výhradným dovozcom značiek, spoľahlivá, veľká firma. Slabá konkurencia – na SVK funguje iba jeden podobný eshop. Bez potreby držania skladu, tovar sa preposiela behom 2 dní.
Priemerná cena produktu 70 €, priemerná zisková marža 43,2 %. Na eshope sú aj produkty s 50-60% maržou, na ne je možnosť sústrediť sa pri propagácii. Produkty na eshop boli vybrané ručne, s ohľadom na maržu, dostupnosť (všetky sú dlhodobo skladom, bez čakania) a iné. 15 renomovaných výrobcov, všetko do detailu potriedené a začlenené.

3-ročná doména, registrovaná v roku 2015, čerstvo uhradená na ďalší rok dopredu. Hodnota tejto brandovej domény podľa GoDaddy 737 USD, podľa Sedo.com ďaleko viac. Krátky a výstižný názov (Chronos bol antickým bohom času), vynikajúca na branding celého podnikania.
Náklady – doména 15€ raz ročne, hosting 2,5€ mesačne, iné nič. Všetko sa dá zvládnuť z pohodlia domova s minimálnym časovým zaťažením. Eshop sa dá v pohode prevádzkovať aj popri práci.
Dôvod predaja – nezrealizovaná zákazka, bližšie vysvetlím po telefóne. Obchod je teda v čerstvom rozbehu, všetko pripravené a dotiahnuté.

Samozrejmosťou podpis zmlúv a FA. Technický prevod zabezpečím na vlastné náklady.
Súčasťou predaja je teda komplet všetko – eshop, doména, pomocné materiály, právne náležitosti, know-how, manuál, databázy, kontakty, podpora – komplet business model. Napriek kvalite a komplexnosti vyhotovenia za to nechcem prehnane veľa – cena dohodou, ponúknite, dohodneme sa. Možnosť osobného stretnutia (MI, KE) a odovzdania diela na mieste.
Kontakty: O9O9 / I98 874 – info@chronos.sk
Prosím, kontaktujte ma len na vyššie uvedených kontaktoch (najlepšie telefonicky), nie v príspevkoch ponuky.
VitruvianMan
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia, 31. Okt 2014, 17:35

Re: Predám CHRONOS.sk– eshop s hodinami, 43% marža, top riešenie

Poslaťod Viking v Pon, 23. Júl 2018, 10:21

cena?
Viking
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (4/10)
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Ned, 19. Apr 2015, 09:13

Re: Predám CHRONOS.sk– eshop s hodinami, 43% marža, top riešenie

Poslaťod VitruvianMan v Ned, 02. Sep 2018, 14:16

Cena dohodou na tel. čísle uvedenom v inzeráte.
VitruvianMan
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pia, 31. Okt 2014, 17:35


Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron