Predám/dám do prenájmu zabehnutý eshop s kočíkmi a doplnkami

Predám/dám do prenájmu zabehnutý eshop s kočíkmi a doplnkami

Poslaťod VitruvianMan v Ned, 15. Okt 2017, 20:31

Predám alebo dám do prenájmu internetový obchod s detskými kočíkmi, autosedačkami a ďalšími doplnkami, bežiaci od decembra 2013.
Adresa: www.okocik.sk

V ponuke sortiment od takmer 20 značkových výrobcov, 4 dodávatelia (možnosť spolupráce s ďalšími tromi), 600 produktov, každý manuálne nahodený a detailne spracovaný podľa parametrov. Vhodné upraviť niektoré ceny, to už uvidíte sami podľa cenníkov.
Obchod je postavený na prepracovanom technickom riešení, všetko nastavené a optimalizované. K obchodu boli zakúpené viaceré prémiové moduly (automatická fakturácia, dodacie listy, slider, XML výstupy pre všetky slovenské porovnávače cien, atď.) v cene 260 € - doživotná licencia. Takisto grafika, práca na mieru. K eshopu je samozrejme vytvorené i pokročilé administračné prostredie pre úpravu produktov, objednávok, atď. Web má vlastnú mobilnú verziu pre smartfóny a tablety. Eshop ponúka možnosť pokročilého filtrovania produktov.
Produkty sa na eshop nahadzovali výlučne manuálne, všetko je preto spracované a kategorizované správne, spolu s priradením parametrov - stovky hodín práce.
Zárobok: Obchod mal byť podporou predaja pre kamennú prevádzku, ktorá sa ale nikdy neotvorila. Preto ani nebol nikdy reklamovaný, či nejako ináč propagovaný. Za dobu prevádzky eshopu cca 150 objednávok. V databáze cca 170 registrovaných zákazníkov. Tržba cca 12000 €, zisková marža je od 15 do 30%, pri týchto produktoch, kde sú ceny vyššie, je ale zisk na kus vždy solídny.
S troškou správnej reklamy sa v pohode dostanete na lepšie čísla. Výdavky na prevádzku okrem nákupu tovaru nie sú žiadne. Hosting a doména cca 40 € ročne. Návštevnosť pri spustenej prevádzke cca 3000 mesačne.
Časovo – závisí od reklamy a počtu objednávok – max. pár hodín práce týždenne, len odpisovať na maily a evidovať objednávky. Potom, po príchode tovaru, to samozrejme treba posielať. Dodávatelia sú všetko seriózne veľké firmy, ktoré sa zaoberajú zásobovaním kamenných i internetových obchodov.
Doména je ľahko zapamätateľná, krátka, ,,o“ pred doménou znamená online, vhodná na branding celého podnikania. Funkčná od 02/2013. K webu je i Facebook stránka. Na eshope sú zostavené aj Všeobecné obchodné podmienky, Reklamačný poriadok, Ochrana osobných údajov, všetko podľa zákona.
Súčasťou predaja je teda komplet všetko: doména, internetový obchod, databázy, grafika, kontakty na dodávateľov, kontakt na lacného ,,nahadzovača“ produktov, slovný opis predmetu podnikania, know-how, Facebook skupina, atď.
Vzhľadom na kvantum práce, dobu prevádzky eshopu, technickú prepracovanosť a potenciál – CENU, PROSÍM, PONÚKNITE. V prípade prenájmu, cena dohodou.
Samozrejmosťou podpis zmlúv a vystavenie faktúry.
Kontakt iba tu: O9O9 (I98) /874/ nuitblanche@nuitblanche.sk
Naposledy upravil VitruvianMan dňa Ned, 26. Nov 2017, 20:15, celkovo upravené 1
VitruvianMan
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia, 31. Okt 2014, 17:35

Re: Odstúpim zabehnutý eshop s kočíkmi a doplnkami

Poslaťod cervo9 v Pia, 24. Nov 2017, 15:31

Dobrý deň,

prosím pošlite mi viac info o eshope na adresu cervenka.mato@gmail.com
Zaujíma ma: návštevnosť, obraty, cena atď.
cervo9
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Uto, 18. Dec 2012, 10:29

Re: Predám/dám do prenájmu zabehnutý eshop s kočíkmi a doplnkami

Poslaťod VitruvianMan v Sob, 13. Jan 2018, 15:05

Aktuálne
VitruvianMan
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia, 31. Okt 2014, 17:35


Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron