Predám eshop so samurajskými mečmi, vysoká marža (172%)

Predám eshop so samurajskými mečmi, vysoká marža (172%)

Poslaťod VitruvianMan v Sob, 13. Jan 2018, 15:08

Predám eshop so samurajskými mečmi, vysoká marža (172%), zisk 300€ na kus

Internetový obchod so samurajskými mečmi orientovaný na medzinárodný predaj: http://www.sharpkatana.com

S eshopom nie ste lokálne obmedzený, samozrejmosť predaja na globálnom trhu.
Doména aktívna od 12/2015, .com doména s jasným slovným brandingom, obsahujúca medzinárodne jednoznačný výraz katana. Len hodnota samotnej domény je podľa rôznych zdrojov: 399€ (Sedo), 260-455USD (CalcWeb), 265€ (FreeVal.)
Ceny sú nastavené konkurencieschopne, resp. nižšie, väčšina predáva hotové, rovnaké modely mečov, už bez možnosti úprav. Tu si však zákazník, ako v jednom z mála eshopov môže ktorýkoľvek meč prispôsobiť podľa vlastného gusta – čiže vyskladať si meč na mieru. Meče sú kvalitné a hlavne ručne robené (!).
Eshop postavený na najnovšej Preste 1.6.1.17, po technickej stránke top. Design je 100% responzívny, t.j. prispôsobí sa na mieru akejkoľvek obrazovke, či už PC, tablet, smartfón. Pokročilá administrácia, systém kupónov a zliav, polia na SEO optimalizáciu, všetko dotiahnuté. Implementované viaceré možnosti platby, kartou, PayPal, vypracované Všeobecné obchodné podmienky v ENG.
Náklady na prevádzku: doména raz ročne 16€, hosting cca 3€ mesačne, ináč nič. Bez potreby skladu, keďže meče sú robené na mieru – zákazník platí vždy vopred a čaká na dodanie.
Zatiaľ vystavených 8 výberových modelov, od lacnejších po drahšie, zvyšné si už podľa potreby môžete nahodiť sami – katany, wakizashi, tanto, repliky slávnych filmových mečov. Takých 30-40 by bolo optimálne (dodávateľ ich má v katalógu cca 90, ale niektoré sa dosť podobajú), jeden trvá 15 minút, takže za deň-dva to máte spravené. Samozrejme, všetko podrobne vysvetlím, i moje nápady, ako eshop v zahraničí cielene zareklamovať. Objednávkový proces – bez problémov, len objednať u dodávateľa, počkať, precliť, zabaliť a poslať, dokopy možno 20 minút práce na jeden kus dokopy.
A teraz pozor - priemerný čistý zisk na 1 kus je 300 € (už po odpočítaní nákupu, poštovného a balného), priemerná marža na úrovni 172 % (t.j. 1,72-násobok nákupnej ceny).
Čistý zisk sa pohybuje od 219 € do 373 € na jednom kuse.

Súčasťou predaja teda je komplet všetko: samotný eshop, komplet grafika, PSD súbory, moduly, teda všetky materiály aj z prípravy, atď., know-how, kontakty na výrobcu, podporu a rady po prevzatí eshopu.
Prosím, cenu priamo ponúknite. Sám som zvedavý na ponuky, ak by bola atraktívna už tá prvá, predám hneď, ak nie, počkám určitý čas a predám záujemcovi s najvyššou ponukou. Každý predsa vidí ďalekosiahlu perspektívu tohto eshopu a raz-dva si spočíta, že na pekný zisk nepotrebuje predávať desiatky kusov mesačne, keďže ceny a marže sú extrémne vysoké a pre zákazníka pritom stále lákavé. Malá pomôcka na určenie ceny: spočítajte si, reálne, koľko kusov budete odhadom schopný predať mesačne (či jeden, či päť, záleží od zvolenej propagácie), vynásobte počtom mesiacov, za ktoré chcete, aby sa Vám investícia vrátila a k tomu pripočítajte odhadom sumu realizácie projektu. Alebo tú sumu len tak streľte, za návrh cenovej ponuky nič nedáte.
Priebeh predaja – podpis zmlúv o prevode práv, vystavenie faktúry, Vaša platba, prevod domény, odovzdanie eshopu.
Kontakt tu: nuitblanche@nuitblanche.sk, alebo volajte na: O9O9 /l98/(874).
VitruvianMan
 
PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia, 31. Okt 2014, 17:35

Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron