Predám portál s doménou HandmadeVýrobky.sk

Predám portál s doménou HandmadeVýrobky.sk

Poslaťod nusix v Štv, 07. Feb 2019, 16:10

Predám portál s doménou http://www.handmadevyrobky.sk

Hodí sa niekomu, kto chce prípadne iba doménu, potrebujem sa toho zbaviť... Doména je na Googli na keyword "handmade výrobky" na 2.mieste a na "ručne robené výrobky" na 5.mieste.

Cena: 240€ s DPH (som platca DPH)


Stručný popis:
- predám doménu handmadevyrobky.sk, na ktorej sa nachádza portál na obchodovanie s ručne robenými vecami od domácich tvorcov
- predajcovia sa môžu sami zdarma registrovať a pridávať produkty (admin schvaľuje), prevádzkovateľ si nárokuje ľubovoľnú províziu (v súčasnosti nastavené na 5% z ceny bez DPH), celý proces predaja je mimo admina - je medzi predajcom a kupcom
- zameranie stránky (šablóny) je možné zmeniť, registrácia predajcov sa dá vypnúť a môže to slúžiť ako eshop/prezentácia jedného handmade predajcu napríklad…


Čo je obsahom predaja:
- portál HandmadeVýrobky.sk bežiaci na Wordpress so zakúpenou šablónou upravenou na mieru (opravené chyby, komplet preklad, dorobená komunikácia so zákazníkom zo strany predajcu…) s celým obsahom (články, návody, predajcovia + tovar)
- doména handmadevyrobky.sk
- Facebook (cca 330 fans), Google Analytics


Čísla/história:
- portál spustený v máji 2018
- zo začiatku oslovovanie predajcov, prvé mesiace príspevky na FB s produktami/predajcami, mierne reklamovanie na FB (max 50€)
- návštevnosť na začiatku, keď sa kus s portálom pracovalo: cca 450 návštevníkov/1500 zobrazení stránky
- návštevnosť posledné mesiace: cca 300 návštevníkov/900 zobrazení stránky
- registrovaných cca 50 predajcov, pridaných cca 160 produktov, 3 objednávky
- projekt sa reklamoval iba na začiatku pre predajcov max 50€ na FB, inak sa viac nereklamoval


Náklady:
- doména na rok cca 10€ (webhouse)
- webhosting 80€ na rok (bol nastavený drahší z dôvodu očakávania veľkého počtu produktov a dát na stránke, je možné zmeniť podľa požiadaviek…)Dôvod predaja:
Zmena internetového podnikania + s portálom boli plány, ale neostal na to čas. Hodí sa to niekomu, kto chce pre svoje handmade portfólio stránku s dobrou doménou alebo niekomu, kto by sa chcel tomu venovať - oslovovať/zaujať predajcov, ale hlavne tam popísať blogy/tipy/návody pre predajcov a zákazníkov z handmade sveta.


Kontakt:
Nie je problém poskytnúť viac info mailom alebo skype hovorom (zdieľanie obrazovky, ukážka stránky…), kontakt na admin@handmadevyrobky.sk
nusix
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str, 09. Máj 2018, 10:16

Re: Predám portál s doménou HandmadeVýrobky.sk

Poslaťod nusix v Sob, 30. Mar 2019, 11:30

Stále na predaj, cena 240€ s DPH (som platca DPH). Hodí sa niekomu, kto chce prípadne iba doménu, potrebujem sa toho zbaviť... Doména je na Googli na keyword "handmade výrobky" na 2.mieste a na "ručne robené výrobky" na 5.mieste.
nusix
 
No PageRank information available
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Str, 09. Máj 2018, 10:16


Späť na Burza web stránok a domén

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron