Príležitosť zbohatnúť! Vyskúšal som ju

Príležitosť zbohatnúť! Vyskúšal som ju

Poslaťod Peter777 v Str, 17. Sep 2014, 22:03

Chceš ísť zadarmo na dovolenku, ktorú si teraz nemôžeš dovoliť? Alebo by si chcel nový telefón, lebo ten starý Ťa už omrzel? Máme pre Teba novučký Apple iPhone S5! Lákajú Ťa tieto ponuky? Tak si určite tento článok prečítaj až do konca.
Je to také jednoduché! Stačí mať len prístup na internet a každý deň si čítať maily vo svojej mailovej schránke. A ešte predtým sa zaregistrovať
na našej stránke http://www.reklamnymail.sk. Odtiaľ Ti príde každý deň niekoľko mailov, za ktorých prečítanie Ti my ponúkame zaujímavú finančnú odmenu. Registrácia na stránke nie je vôbec náročná, zvládneš ju za niekoľko sekúnd. Taktiež, ak budeš zdieľať svoj affiliate link na sociálnych sieťach (tento link získaš pri registrácii) a Tvoji priatelia sa cez Tvoj link zaregistrujú na našej stránke, z jeho čítania e-mailov budeš mať istú províziu aj Ty. No nie je to skvelé? Môže to byť ešte jednoduchšie? Možno sa Ti zdá, že sa to nedá, zarábať len tak, čítaním mailov peniaze, ktoré pokryjú celú Tvoju vysnívanú dovolenku. Preto to aspoň vyskúšaj. Navyše, každý týždeň môžeš vyhrať skvelý telefón Apple iPhone S5! A úplný top, táto ponuka nemá žiadne „ale!“. Tak hor´ sa do registrácie

Ja už som vyplatený a za 400 eur som bol na fajnovú dovolenku v Burgase :)

A oplatilo sa za rok roboty 400 ečok za nič :)
Peter777

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (1/10)

Re: Príležitosť zbohatnúť! Vyskúšal som ju

Poslaťod aaaa v Štv, 21. Júl 2016, 16:29

Pred pár dňami som na internete zahliadla projekt http://www.cashprofit.sk , dá sa tu ževraj zarábať čítaním reklamných emailov, likeovaním fb stránok , a šírením reklamy a preposielaním reklamných emailov. Čo ma prekvapilo že za registráciu som dostala 10 eur ( no nedá sa zatiaľ vybrať) treba však pre výplatu pozvať minimálne 5 priateľov cez affil link. Mám na účte cez 30 eur a pozývam stále nových a nových ľudí pod seba. Dúfam že keď naberiem dostatok peňazí na účet mi to všetko vyplatia . Máte niekdo nejaké skúsenosti? Dakujem
aaaa

No PageRank information available

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia