Problém so zobrazovaním článkov v googli

Problém so zobrazovaním článkov v googli

Poslaťod chrust777 v Štv, 30. Sep 2010, 09:44

Zdravím, mám problém so zobrazovaním článkov v googli na klúčové slová. Napríklad ak do vyhľadávača zadám " Strojopis zadarmo " zobrazí mi najprv na tretej pozícií odkaz na homepage a pod tým až samotný článok. A tento problém sa opakuje aj pri viacerých článkoch. Web beží na Wordpresse, o ktorom som sa čosi dočítal o duplicite. Príslušné pluginy som stiahol, takže ďakujem za všetky rady - Názov stránky je Biznisblog.sk
chrust777

No PageRank information available

Re: Problém so zobrazovaním článkov v googli

Poslaťod vlado v Pia, 01. Okt 2010, 00:57

Skus nam napisat presne o aky web sa jedna, daj sem URL adresy. Inak toto by mal robit kazdy, kto reportuje nejaky problem a chce pomoc z fora...

Mimochodom, zda sa mi, ze sa to to uz riesilo. Skus hladat.
123 Pôžičky - Slovenské pôžičkové centrum | blog
"The world is yours"
Obrázok užívateľa
vlado

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (7/10)

Poslaťod chrust777 v Sob, 02. Okt 2010, 22:12

jasne vdaka, beriem na vedomie. Ale mam taky pocit, že to bola len nejaka chvilkova zalezitost, pretože už všetko šlape ako má.
chrust777

Poslaťod chrust777 v Štv, 07. Okt 2010, 08:59

No a teraz riešim opäť ďalší problém s tými istými kľúčovými slovami "strojopis zadarmo" zobrazovalo ma vždy ale na siedmej pozícií. Zrazu som postrehol, že z ničoho nič žiadna návšteva z googlu na toto spojenie. Keď som to skúsil zadať nenašiel som svoj blog nikde..... ako je to možné, že som z ničoho nič zmizol z prednej strany a celkovo z googlu? nepredával som žiadne odkazy, nič som nemenil. Len mi pribúdali články. Vďaka za odpoveď prikladám link.... stránky http://www.biznisblog.sk/ a link zobrazenie v googli, kde po mne nie je ani chýru ani slychu ... http://www.google.sk/#q=strojopis+zadarmo&hl=sk&biw=1440&bih=775&ei=xH2tTNvwHo7AswacudjCDQ&start=0&sa=N&fp=e6b215e6150223ad Pagerank 3
chrust777

Poslaťod tybi v Štv, 04. Nov 2010, 10:48

V robots.txt si si zakázal indexovanie stránok! Zmaž celý súbor zo servera, vôbec ho nepotrebuješ.

A daj preč nofollow z odkazov na kategórie v bočnom paneli! Kopeš sám seba do zadku!
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Späť na Optimalizácia pre vyhľadávače

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia