Profi SEO firma?

Profi SEO firma?

Poslaťod minson v Pia, 20. Feb 2009, 16:55

Prave si tak citam jeden SEO dokument o on-page optimalizacii, ktory pre nasho klienta vypracovala firma z Edinburghu a zauctovala si za neho £2500. Za taku cenu by som ocakaval vysoko profesionalny (najma obsahovo) obsah a odporucania. Lenze tam neni nic nove, co by som sa tu na forach nedocital a ako najdolezitejsi problem je napisany URL rewriting. Dokonca dolezitejsi ako identicky h1 na kazdej stranke, v ktorom je logo headeru...

Co myslite, dali by ste niekomu za taketo nieco tolko prachov? (a na vyvoji webu klient setri ako stryko drzgros)
Obrázok užívateľa
minson

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (5/10)

Re: Profi SEO firma?

Poslaťod indiana v Sob, 21. Feb 2009, 08:42

No nema to taku cenu, ked tu je to zadarmo ...
"With mobility comes freedom and progress." - Bill Ford
http://www.budystudio.com | http://www.drivel.sk
Obrázok užívateľa
indiana

Poslaťod tybi v Sob, 21. Feb 2009, 13:53

indiana Napísal:No nema to taku cenu, ked tu je to zadarmo ...

:mrgreen: Keby nebol SEOchat už by to takú cenu malo?
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod tybi v Sob, 21. Feb 2009, 14:02

minson Napísal:Prave si tak citam jeden SEO dokument o on-page optimalizacii, ktory pre nasho klienta vypracovala firma z Edinburghu a zauctovala si za neho £2500. Za taku cenu by som ocakaval vysoko profesionalny (najma obsahovo) obsah a odporucania.

Vďaka, tiež si myslím, že sa tu z fóra dá naučiť veľa. ;) Každopádne, neviem, ako by mohol ktokoľvek, kto nevidel ten dokument, posúdiť, či by za to tie peniaze dal.

minson Napísal:Lenze tam neni nic nove, co by som sa tu na forach nedocital a ako najdolezitejsi problem je napisany URL rewriting. Dokonca dolezitejsi ako identicky h1 na kazdej stranke, v ktorom je logo headeru...

Nájdem stránku, u ktorej je naozaj URL rewrite oveľa dôležitejší ako riešenie identických H1 pre všetky stránky (aj SEOchat má identické H1 pre každú stránku). A nájdem aj stránku, u ktorej rewrite nemá zmysel. Nie je dané poradie dôležitosti, líši sa to web od webu.

minson Napísal:Co myslite, dali by ste niekomu za taketo nieco tolko prachov? (a na vyvoji webu klient setri ako stryko drzgros)

Tá zátvorka je to, čo ťa na tom asi najviac trápi. :mrgreen:
Najprv si prečítajte SEO návod od SEOchat.sk
A sledujte SEOchat.sk na Facebooku!
Obrázok užívateľa
tybi

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (10/10)

Poslaťod Dmagician v Sob, 21. Feb 2009, 18:45

Ja by som len dodal že človek by nemal hľadieť na to koľko si pýtajú druhí, ale hlavne sa snažiť aby jeho robota bola dobre odvedená nech si vypýtal za ňu akékoľvek malé či veľké peniaze. Často sa nám stáva že keď nás niekto obviní z toho že sme niečo odflákli tak povieme... za toľké peniaze? Čo by chceli. A potom pozeráme na iných ktorí sa dokázali predať za viac a závidíme im? ;-) Job v určitom rozsahu sa dá spraviť za milión aj za stotisíc, (viď rôzne weby o ktorých písal minulý rok synopsi) záleží hlavne na tom či to za toľko dokáže obchodník predať.

roman
Dmagician

Poslaťod minson v Ned, 22. Feb 2009, 18:16

tybi Napísal:Nájdem stránku, u ktorej je naozaj URL rewrite oveľa dôležitejší ako riešenie identických H1 pre všetky stránky (aj SEOchat má identické H1 pre každú stránku). A nájdem aj stránku, u ktorej rewrite nemá zmysel. Nie je dané poradie dôležitosti, líši sa to web od webu.

je to klasicky eshop... ako, trochu ma to vytocilo kvoli tomu, ze URL rewrite tam v podstate je. okrem jednej sekcie, kde ho vazne nespravis velmi jednoducho. zakaznikom by pomohol, ale co sa tyka google, ma to nejaky zmysel? v URL su max 3-4 parametre. totiz, kategorie a produkty su prepisane, ale ked mas filter a podla toho ako si ho vyklikas sa ti spravi URL, prepisovanie by bolo zlozitejsie. z toho co som cital tu som nadobudol pocit, ze h1 suvisiaci s obsahom podstranky je jedna z najdolezitejsich veci

tybi Napísal:
minson Napísal:Co myslite, dali by ste niekomu za taketo nieco tolko prachov? (a na vyvoji webu klient setri ako stryko drzgros)

Tá zátvorka je to, čo ťa na tom asi najviac trápi. :mrgreen:

no... klient neplati priamo mne, takze su aj ini ktorych to trapi viac :mrgreen:
Obrázok užívateľa
minson

Poslaťod jaster99 v Ned, 06. Nov 2011, 15:27

Hľadám SEO profesionála, ktorý to čo prezentuje aj ovláda. Zatiaľ som mal česť na SEO profíkov, ktorých najväčšou zbraňou je klik google reklama!!!už začínam pochybovať či v tejto republike aj niekoho máme.
jaster99

No PageRank information available

Späť na Pracovné príležitosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia