Prosim Ohodnotit Inzertny portal elektroniky

Prosim Ohodnotit Inzertny portal elektroniky

Poslaťod elektrobazar v Str, 31. Okt 2012, 12:58

Dobry den,bol by som rad keby ste mi ohodnotili inzertny portal zamerany na elektroniku.Vsetky postrehy,vylepsenia a navrhy,budem vam velmi vdacny,dakujem

http://www.elektro-bazar.sk
elektrobazar

PageRank is SEOchat’s view of the importance of this member (0/10)

Re: Prosim Ohodnotit Inzertny portal elektroniky

Poslaťod michals v Štv, 01. Nov 2012, 14:10

Pôsobí to na mňa ako nie beta, ale gama verzia nejakého projektu. Nebudem rozpisovať konkrétne čo sa mi nepozdáva, pretože je tam toho veľa čo má za následok zlý pocit z celku. A taktiež sa vždy čudujem, že niekto je ochotný investovať čas do podobných projektov, ktoré si v tieni webov ako bazos a autobazar.eu ani nepípnu, podľa mňa je to slepá ulička. (týmto však nechcem nikoho odhovárať, v podstate mne je to úplne jedno kto na čom pracuje :) ).
michals

No PageRank information available

Poslaťod elektrobazar v Štv, 01. Nov 2012, 14:59

dakujem za nazor... a co sa vam na tom nepozdava?treba popisat presnejsie :)
elektrobazar

Poslaťod elektrobazar v Štv, 01. Nov 2012, 15:02

viem ze bazos a podobne funguju a je toho dost vela..ale chcel som skusit zamerat sa len na elektroniku.tak by som radse bral presnejsie hodnotenie..preco to ako celok zle posobi a podobne
elektrobazar

Poslaťod elektrobazar v Štv, 01. Nov 2012, 15:06

michals Napísal:Pôsobí to na mňa ako nie beta, ale gama verzia nejakého projektu. Nebudem rozpisovať konkrétne čo sa mi nepozdáva, pretože je tam toho veľa čo má za následok zlý pocit z celku. A taktiež sa vždy čudujem, že niekto je ochotný investovať čas do podobných projektov, ktoré si v tieni webov ako bazos a autobazar.eu ani nepípnu, podľa mňa je to slepá ulička. (týmto však nechcem nikoho odhovárať, v podstate mne je to úplne jedno kto na čom pracuje :) ).

a aj ten vas obchod farby laky striekacie pistole ma urcite vo svojom obore velku konruciu a aj tak ste si s tym obchod spravili..konkurencia je dnes uz asi vo vsetko ak sa nemylim.
elektrobazar

Poslaťod michals v Štv, 01. Nov 2012, 19:43

Ja som to nemyslel vôbec útočne. Áno, konkurencia je skoro všade... Pokiaľ však tento projekt naplnil alebo aspoň napĺňa očakávania, tak beriem späť. Ja som to myslel tak, že si neviem predstaviť spraviť novú stránku takého zamerania a byť zároveň v tejto oblasti prínosom, pretože aby bol takýto web úspešný, potrebuje mať návštevnosť (niekto tam musí inzeráty pridávať, ale na druhej strane musí byť aj dopyt a to, aby to nefungovalo umelo vidím ako veľmi veľký problém... stalo sa mi, že som našiel aj svoje inzeráty skopírované na iných stránkach, na ktorých som v živote nebol a to ma veľmi nepotešilo /nehovorím, že je to tento prípad/). Tým som chcel povedať len to, že ja osobne by som do takého projektu nešiel, nakoľko by som to považoval za stratu času.

Čo sa týka toho, čo sa mi nepáči, tak dám jeden obrázok, na ktorom snáď bude jasné, čo sa snažím povedať. Konkrétne mi to tam príde všetko neusporiadané a neupravené, ako by tomu chýbalo celé CSS-ko.
Prílohy
elektrobazar.png
elektrobazar.png (96.91 KB) Zobrazené 3067 krát
michals

Poslaťod elektrobazar v Štv, 01. Nov 2012, 21:12

michals Napísal:Ja som to nemyslel vôbec útočne. Áno, konkurencia je skoro všade... Pokiaľ však tento projekt naplnil alebo aspoň napĺňa očakávania, tak beriem späť. Ja som to myslel tak, že si neviem predstaviť spraviť novú stránku takého zamerania a byť zároveň v tejto oblasti prínosom, pretože aby bol takýto web úspešný, potrebuje mať návštevnosť (niekto tam musí inzeráty pridávať, ale na druhej strane musí byť aj dopyt a to, aby to nefungovalo umelo vidím ako veľmi veľký problém... stalo sa mi, že som našiel aj svoje inzeráty skopírované na iných stránkach, na ktorých som v živote nebol a to ma veľmi nepotešilo /nehovorím, že je to tento prípad/). Tým som chcel povedať len to, že ja osobne by som do takého projektu nešiel, nakoľko by som to považoval za stratu času.

Čo sa týka toho, čo sa mi nepáči, tak dám jeden obrázok, na ktorom snáď bude jasné, čo sa snažím povedať. Konkrétne mi to tam príde všetko neusporiadané a neupravené, ako by tomu chýbalo celé CSS-ko.

Dakujem za vas nazor.Urcite mate pravdu ze je to gama verzia..stale sa na tom pracuje,preto som chcel stranku ohodnotit aby sme vedeli co vylepsit popripade doladit.
elektrobazar

Poslaťod elektrobazar v Sob, 03. Nov 2012, 23:16

peterson Napísal:Jednoduché taktiež myslím že to nemá velký potenciál ak chcete byť známy treba dať do toho velké peniaze toto je skorej len hračky na inzertnom portali sa musia inzeraty sypať každu sekundu a nie pár za den , Ale prajem vela štastia ja v sučassnoti robim niečo všeobecne ako bazoš a na taký portal len na reklamu musite mat aspom zopar tisic eur nachystane

Dakujem za nazor,ano mate pravdu ze inzeratov musi byt aspon 500denne,ale zo zaciatku je to dost tazke pokial tam ludi zacnu viacej pridavat.A na aky typ reklamy potrebujem tisice eur?efektivny typ,,dik za odpoved
elektrobazar

Poslaťod elektrobazar v Sob, 03. Nov 2012, 23:20

inzertny portal je spusteny priblizne 2mesiace a stale na nom pracujeme..mozte si vsimnut ze tych inzeratov tam nene este tolko kolko by som si predstavoval http://elektro-bazar.sk/vsetky_inzeraty

Ja mam reklamu na FB..zdielam,pridavam priatelov a aj dost navset ide s FB a je to bezplatne..Preto sa chcem spytat ze na aky druh reklamy treba tolko tisic euro,teda pokial bude efektivna
elektrobazar

Poslaťod jack9091 v Štv, 29. Nov 2012, 11:25

dakujem za nazor... a co sa vam na tom nepozdava?treba popisat presnejsie ....
Jack
jack9091

Späť na Hodnotenie web stránok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia