Reklamná agentúra

Reklamná agentúra

Poslaťod Zachar v Pon, 08. Jún 2015, 11:25

Zdravím Vás... Potrebujem dobrý tip na kvalitnú agentúru, ktorá mi zabezpečí správne nastavenie a spravovanie kampaní. Taktiež chcem k tomu SEO aby sa môj obchod zobrazoval čím vyššie. Mal som zlú skúsenosť s jedným chalanom, ktorý mi robil PPC preto teraz hľadám agentúru, ktorá mi to pokryje komplexne.
Vďaka :)
Zachar

No PageRank information available

Re: Reklamná agentúra

Poslaťod alfredsilny v Pia, 19. Jún 2015, 10:37

Zdravím... ja som vyskúšal viacero agentúr ale problém bol v tom že buď si pýtali veľa alebo to nebolo podľa mojich predstav. Začal som sa o to zaujímať sám a čekoval som na nete o čom to vlastne cele je a ako sa to má robiť. Spravil som si certifikát a po pár týždňoch som si to začal robiť sám. Nehovorím že to je najlepšie ale nedal som za to nič a naučil som sa zase niečo nové.
Skús to takto :)
alfredsilny

Re: Reklamná agentúra

Poslaťod richman v Str, 24. Jún 2015, 13:20

Ahoj ... čo ti môžem odporúčiť je http://www.marketinger.sk/ ... ja som tak spravil po rokoch čo spravujem svoj vlastný e-shop a výsledky na seba nenechali dlho čakať .. zvýšila sa miera konverzií a to rapídne .. neviem si to vynachváliť .. zo začiatku som niečo počul o SEO a povedal som si veď to zvládnem aj ja sám .. ale nedosahoval som s tým skoro žiadne výsledky aj keď to vyzera že je to jednoduché a zvládne to každý .. táto agentúra mi strašne pomohla a som s ňou spokojný :)
richman

Späť na PPC reklama

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia